پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

امام جمعه موقت یزد:

خیانت کاران فتنه 88 در مجالس شورای اسلامی و خبرگان جایی ندارند/سیلی محکم مردم به دشمنان داخلی و خارجی در 9 دی


امام جمعه موقت یزد با بیان اینکه صلابتی که از شورای نگهبان در انتخابات گذشته دیدیم اکنون نیز از آنها انتظار داریم، تأکید کرد:کسانی که در فتنه 88 به اسلام و رهبری خیانت کردند و با خدا، ولایت و مقام معظم رهبری فاصله گرفتند نباید در دو مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی راه و جایی داشته باشند.

به گزارش یزدامروزبه نقل از یزد آوا، حجت الاسلام و المسلمین سید جواد آیت اللهی امام جمعه موقت یزد در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر(ص) و گرمیداشت هفته وحدت با اشاره به جنیات ارتش نیجریه در کشتار شیعیان این منطقه گفت: ارتش نیجریه با حمله به حسینیه بقیه الله جمع بسیاری از شیعیان را به شهادت رساندو رهبر آنها را دستگیر کرد و با این اقدام روی جنایتکاران تاریخ را سفید کرد.

وی ضمن محکوم کردن این جنایت و حمایت از شیعیان سراسر دنیا ادامه داد: کسانی که ادعای حقوق بشر و مبارزه با تروریست دارند در مقابل این جنایت نه تنها سکوت کردند بلکه از ظالمان و جنایتکاران نیز حمایت کردند، آنها همان کسانی هستند که محکوم شدن یک قاچاقچی را مخالف حقوق بشر می دانند و به آن اعتراض می کنند و حال آنکه در مقابل این جنایات سکوت می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین آیت اللهی با اشاره به روز 9 دی ، این روز را روز بصیرت، میثاق با ولایت و رهبری و سالروز حماسه عظیم امت مسلمان ایران در حمایت از اسلام، قرآن و ولایت توصیف کرد و خاطرنشان کرد: در فتنه 88 زمانی که مردم متوجه شدند که اصل نظام اسلامی در خطر است و قرآن، مقدسات و ولایت فقیه مورد توهین قرار گرفته است به صورت خودجوش به خیابان ها آمدند و سیلی محکمی به دشمنان اسلام و منافقان داخلی و خارجی زدند.

وی اعلام کرد: 9 دی از ایام الله است و نمازگزارن دارالعباده یزد امروز مجددا با اصل ولایت و ولی فقیه عالم و عادل، شجاع، مدیر و مدبر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) تجدید بیعت می کنند و خداوند را برای این نعمت بزرگ شاکرند.

امام جمعه موقت یزد با اشاره به ایام انتخابات تأکید کرد: از شورای نگهبان می خواهیم که در تأیید صلاحیت نامزدها به مرّ قانون عمل نماید و از مخالفت عده و گروهی واهمه نداشته باشد چرا که شأن شورای نگهبان نیز همین گونه است.

آیت اللهی با بیان اینکه صلابتی که از شورای نگهبان در انتخابات گذشته دیدیم اکنون نیز از آنها انتظار داریم، تصریح کرد: کسانی که در فتنه 88 به اسلام و رهبری خیانت کردند و با خدا، ولایت و مقام معظم رهبری فاصله گرفتند نباید در دو مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی راه و جایی داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به سالروز استقرار سپاه حفاظت هواپیمایی در فرودگاه های سراسر کشور به فرمان امام(ره) در سال 63 گفت: همانگونه که رهبری فرموده اند زحمات این افراد ناشناخته است و برای آنها توفیق بیشتر را از خداوند متعال خواستاریم.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار