پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

افشاگری یک سایت اصلاح طلب؛

دامی که جریانات افراطی با آمارهای اغراق آمیز برای سید حسن پهن کرده اند


همان طور که این جریان با یک نظرسازی جعلی به شکل ماهرانه در انتخابات ۹۲ عارف را از گردونه رقابت حذف نمود، اکنون نیز برای رفع تردیدهای حجت الاسلام خمینی برای ورود به عرصه انتخابات وارد عمل شده اند، به نحویکه با ارائه آمارهای اغراق آمیز درصدد ایجاد اشتباه محاسباتی برای ایشان برآمده اند.

به گزارش یزدامروز؛ سایت اصلاح طلب مهرنامه در یادداشتی با عنوان «انذار حجت الاسلام سید حسن خمینی از نقشه شوم باند مهدی هاشمی معدوم» نوشت: «ثبت نام حجت الاسلام سیدحسن خمینی در خبرگان به عنوان فردی از سلاله امام خمینی (ره)، نگاه ها را به سمت ایشان جلب نمود و موجی از مواضع متفاوت ایجاد کرد. فارغ از شایستگی های ایشان در عرصه های علمی و میراث داری صفات و ویژگی های بلند امام خمینی(ره)، حضور سیدحسن خمینی در انتخابات خبرگان بعنوان کاندیدا در شرایط فعلی چندان نوید بخش نبوده و آسیب های جدی به ایشان وارد خواهد کرد. نگارنده این سطوربه عنوان یکی از ارادتمندان خاندان جلیل امام روح الله علیه الرحمه با ارادت فراوان به محضر حجت الاسلام سیدحسن خمینی و شایسته دانستن ایشان برای قرار گرفتن در جایگاه های رفیع و ذخیره دانستن ایشان برای آینده انقلاب، معتقد است که تلاش های پیدا و پنهانی که برای به صحنه آوردن ایشان صورت گرفته، تأمل برانگیز بوده و با هدف ضربه وارد کردن به جایگاه آتی ایشان انجام گرفته و اهدافی را دنبال می کند که لازم است نسبت به آن هشدارهای لازم داده شود. اهدافی که در تحقق آن جریان اصیل اصلاح طلبی متحمل ضربات سختی خواهد شد و شخص سید حسن خمینی بیشترین آسیب ها را خواهد دید. در این میان برخی از افراد مشکوک و معلوم الحال وابسته به باند مهدی هاشمی معدوم که با نفوذ در جریان اصلاح طلبی خود را به عنوان اصلاح طلب معرفی می کنند؛ در حالی که از اصلاح طلبی واقعی خط امام (ره) فاصله زیادی دارند، تلاش فراوانی برای زمینه سازی و فضاسازی جهت حضور سیدحسن خمینی در انتخابات خبرگان انجام داده اند. این تلاش ها تاکنون طی چند مرحله صورت گرفته و در آینده ادامه خواهد داشت.
در مرحله اول در نظرسنجی انجام شده از سوی جریانات اصلاح طلب در خصوص میزان آرای آیت الله هاشمی، دکتر روحانی و حجت الاسلام سید حسن خمینی دست برده و نتیجه ای را که در آن به ترتیب دکتر روحانی، آیت الله هاشمی و سپس سید حسن خمینی بیشترین آرا را به خود اختصاص داده بودند، تغییر داده و اعلام کردند که ابتدا سید حسن خمینی و با اختلاف زیاد آقای روحانی و بعد از آن آیت الله هاشمی، حائز آرا در نظر سنجی شده اند. همان طور که این جریان با یک نظرسازی جعلی به شکل ماهرانه در انتخابات ۹۲ عارف را از گردونه رقابت حذف نمود، اکنون نیز برای رفع تردیدهای حجت الاسلام خمینی برای ورود به عرصه انتخابات وارد عمل شده اند، به نحویکه با ارائه آمارهای اغراق آمیز درصدد ایجاد اشتباه محاسباتی برای ایشان برآمده اند.
در مرحله بعد نیز به  فضاسازی برای در صحنه ماندن حجت الاسلام سیدحسن خمینی خواهند پرداخت و به تهییج افکار عمومی خواهند پرداخت که با نمونه های آن مواجه بودیم. نتیجه این فعالیت ها نیز هزینه شدن حجت الاسلام سیدحسن خمینی و حذف از آینده نظام است  که در صورت عدم احراز صلاحیت ایشان انجام خواهد شد. بر اساس برخی اخبار واصله جریان مورد اشاره، با مخدوش کردن چهره حجت الاسلام سیدحسن خمینی از طریق اتهام زنی به ایشان در مورد سفرهای خارجی و برخی تهمت های غلط و نادرست، زمینه رد صلاحیت ایشان را فراهم خواهد ساخت.
اقداماتی که جریان نفوذی در جبهه اصلاحات در به صحنه کشاندن سیدحسن در حال انجام دادن هست برای ضربه زدن به جایگاه و شخصیت ایشان و گرفتن انتقام از فرزند حاج احمدآقا خمینی به دلیل نقش اساسی حاج احمدآقا در برخورد با باند مهدی هاشمی، هدف گذاری شده است که در کنار رسیدن به این هدف با رو در رو قرار دادن بخشی از بدنه حزب اللهی و اصولگرای جامعه با سیدحسن خمینی به هزینه تراشی برای نظام نیز منجر خواهد شد.
به بیان صریح تر برخی از بقایای باند مهدی هاشمی که هم اینک در موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام(ره) حضور دارند و برخی چهره های مشکوک مثل آقای کرباسچی و عطریانفر و عبدالله نوری که در سپاه اصفهان با محوریت باند مهدی هاشمی فعالیت می کردند و جزو افراد مرتبط و نزدیک به مهدی هاشمی بودند، از جمله این افراد هستند که سابق بر این هم در به صحنه آوردن بنی صدر و تحمیل آن به انقلاب نقش آفرینی کرده اند و در برهه ای هم با دوره کردن شیخ مهدی کروبی ایشان را به سرنوشت فعلی دچار نمودند و الان هم در تلاش‌اند تا آیت الله هاشمی رفسنجانی را نیز به سرنوشت آیت الله منتظری دچار نمایند.
لذا باید گفت حضور حجت الاسلام سیدحسن خمینی در برهه فعلی به صلاح ایشان و جریان اصلاح طلبی خط امام(ره) نبوده و دلسوزانه ایشان را از توطئه های باند مهدی هاشمی معدوم که بدنبال اهداف شوم خود بوده و درصدد هزینه کردن سلاله خمینی در راستای اهداف خود هستند برحذر داشت. به نظر می رسد که هنوز موعد و زمان حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی در عرصه کلان سیاسی کشور فرا نرسیده و حضرت ایشان می بایستی در این مورد مقداری تأمل داشته باشند و با مراقبت از توطئه نفوذی ها و بدخواهان و باصبر و شکیبایی، منتظر فرارسیدن موعد مناسب حضور خود در صحنه، بمانند و با هوشمندی بالایی که دارند از خط واقعی امام (ره) و اصلاح طلبی اصیل صیانت نمایند»


آخرین اخبار آخرین اخبار