پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده سپاه الغدیر در مراسم تجلیل از برترین های آیه های تمدن:

دانشجویان مروج اسلام ناب محمدی(ص) باشند/آمریکا خواهان غرب گرایی جوانان کشور است


فرمانده سپاه الغدیر در مراسم تجلیل از برترین های آیه های تمدن گفت: نخبه گان با فرهنگ اسلامی، نفوذ کلام خود و با سرلوحه قرار دادن آیه های تمدن اسلام ناب محمدی را ترویج کنند.

به گزارش یزد امــــروز به نقل از یزد ندا، سردار « اکبر فتوحی» فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در همایش تجلیل از برترین های طرح آیه های تمدن که موفق به کسب رتبه های زیر هزار کنکور سراسری 94 شده بودند ضمن تبریک این موفقیت به ایشان و خانواده هایشان گفت: نخبگان آیه های تمدن برای دانشگاه سازی و جامعه سازی در مسیر کسب علم قرار گرفته اید.


سردار فتوحی خطاب به نخبگان یزدی اظهار کرد:  تلاش را بیشتر کنید، هرگز نگویید این کار نمی شود تا به حال راحت بودید،  نگویید این کار شدنی نیست اگر کسی این اندیشه را داشته باشد همتش پایین است و هیچ کاری نیست که از انسان ساخته نباشد.


وی افزود:  شما نیرومند تر از این حرف ها هستید شما می توانید در راستای اسلام ناب محدی هرکاری را برای برپایی حکومت جهانی حضرت مهدی انجام دهید.


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه ما در کشوری هستیم که صاحب رهبری قدرت مند است و بزرگی این رهبر در جهان قابل تکثیر است اذعان کرد: جوامعی که رهبر بزرگی دارد ملتش هم بزرگ است.


وی افزود: دانشجویان در دانشگاه و در حین تحصیل در دانشگاه قابل تکرار و تکثیر شخصیت هستند زیرا الگو هستید و باید با اجرای احکام اسلام تکثیر شوند.


سردار فتوحی گفت: شما زمانی در دانشگاه قبول شده اید که شیطان بزرگ با ابزار، تکنولوژی و رسانه های خود می خواهد ذهن شما را به سمت فرهنگ غرب ببرد و در جلسات سری می خواهند شما را به سمت فرهنگ غرب ببرند و به اصطلاح خودشان می خواهند آمریکایی هایی در جهان باشند بدون داشتن شناسنامه ی آمریکایی.


وی خاطر نشان کرد:  شما دانشجویان نخبه با رتبه های برتر کنکور هستید که با فرهنگ اسلامی و نفوذ کلام خود و با سرلوحه قرار دادن آیه های تمدن اسلام ناب محمدی را ترویج می دهید.

فرمانده سپاه الغدیر با بیان اینکه انسان بدون تقوا و ولایت فقیه به هیچ جا نمی رسد گفت: انشاالله با اتصال به ولایت فقیه در دانشگاه و بعد در جهان، فرهنگ اسلام ناب محمدی را گسترش دهید.


آخرین اخبار آخرین اخبار