پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

در پی توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص)

دانش آموزان دبیرستان سید الشهدا یزد اقدام نشریه« شارلی ابدو» را محکوم کردند +تصاویر


در پی توهین نشریه شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) 260 دانش آموز دبیرستان پسرانه حضرت سید الشهدا واحد چمران یزد در تجمعی با حضور مدیران و معلمین این دبیرستان حرکت نا بخردانه این نشریه هتاک را محکوم کردند.

به گزارش یزد امـــــــــروز؛ در پی توهین نشریه شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) 260 دانش آموز دبیرستان پسرانه حضرت سید الشهدا(ع) واحد چمران یزد در تجمعی  با حضور مدیران و معلمین این دبیرستان حرکت نا بخردانه این نشریه هتاک را محکوم کردند.

مسئول هیأت انصار ولایت یزد ضمن تشکر از حضور دانش آموزان در این تجمع اظهار داشت: اگر انسان در مقابل حوادثی که برایش اتفاق می افتد عکس العمل نشان ندهد چه برای روح وچه برای جسم این معلوم است زنده نیست ولی زمانی که عکس العمل نشان از زنده  بودن آن جامعه و فرد است .

 

حجت الاسلام مهدوی نژاد بیان کرد: عکس العمل در مقابل ارزش ها؛ باورها و اعتقادات ما نشانه زنده بودن روح ما است.


وی افزود: دشمنان امروز با ایجاد اسلام هراسی در بین مردم دنیا می خواهند چهره دیگری  از اسلام را ترسیم کنند.

 

این کارشناس مسائل مذهبی با بیان اینکه حتی لمای اهل سنت هم تکفیری ها از اهل سنت نمی دانند عنوان کرد: دانشگاه الازهر مصر که بزرگترین دانشگاه اهل سنت در دنیا است علمای آن ها آن علیه داعش نظر دارند پس از این رو این ها یک عده از بیرون وارد به ظاهراسلام شده اند نیستند.

 

حجت الاسلام مهدوی نژاد عنوان کرد: در میان همه توطئه ها علیه اسلام مسخره کردن اسلام را مهم ترین توطئه دانست  افزود: نشریه شارلی ابدو فرانسوی که در حال ورشکستگی بود برای اینکه خودش را مطرح سازد، یک جریان اسلام گریزی را که بخشی از آن به دستور سرویس هایی جاسوسی صورت گرفت را راه اندازی کرد.


مسئول هیأت انصار یزد با اینکه  نشریه شارلی ابدو پنج میلیون نسخه از کاریکاتوری از  پیامبر(ص) را چاپ کرده است تصریح کرد: این نشریه هتاک وعده داده است که ما 7میلیون نسخه دیگر هم چاپ می کنیم.

حجت الاسلام مهدوی افزود: اگر ما حساسیت به این  موضوع نداشته باشیم قطعاً موارد بعدی هم اتفاق خواهد افتاد و در توسعه این مسله شریک هستیم  اگر آن توطئه ها را محکم نکنیم پیش وجدان ؛عقل وخدای متعال مسول هستیم .

منبع: یزد رسا

 
آخرین اخبار آخرین اخبار