محتوا محتوا

سفید:


رئیس شورای اسلامی شهر یزد در واکنش به حرف‌وحدیث‌ها درباره دارائی‌هایش هم گفت: عده‌ای می‌خواهند بنده و شورا را بدنام کنند بنابراین دارائی‌های خود را برای تمامی دستگاه‌ها و مردم اعلام می‌کنم و در این زمینه ابایی ندارم.

به گزارش یزدامروز؛غلامعلی سفید در جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد با تبریک حلول ماه ربیع‌الاول در خصوص تصمیم شورا برای انتخاب شهردار جدید گفت: با توجه به وظیفه‌ای که شورای اسلامی شهر یزد نسبت به انتخاب شهردار داشت در این زمینه رایزنی‌های متعددی صورت گرفت و با بررسی سوابق گزینه‌ها، به مهندس سید حسینی رسیدیم که بنا بر دلایلی نتوانستیم از ایشان استفاده کنیم و درنتیجه به سراغ گزینه‌های دیگر رفتیم.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد ادامه داد: پس از بررسی‌های جامع و کاملی که در این زمینه صورت گرفت و با توجه به استعفای جناب مقدس زاده نهایتاً شورا به تنها گزینه پیش روی خود یعنی مهندس فرهمند رسید و به‌این‌ترتیب ایشان در جلسه امشب بارأی اعتماد تمامی اعضای شورا به‌عنوان شهردار جدید یزد انتخاب و به وزارت کشور معرفی شد.

سفید تصریح کرد: انتخاب جناب فرهمند از بین نیروهای خوش‌فکر، متخصص، متعهد و جوان صورت گرفته که با این اقدام ضمن احترام به نیروهای بومی در مسیر مدیر پروری هم گام برداشته‌شده است.

وی اظهار داشت: درست است که انتخاب شهردار توسط شورا صورت گرفته اما باید تائید صلاحیت توسط دستگاه‌های نظارتی و درنهایت حکم وزارت کشور نیز انجام شود که این مراحل چند روزی طول خواهد کشید.

. رئیس شورای شهر یزد در ادامه با اشاره به‌ضرورت مدیر پروری در استان گفت: مدتی است که بعضی از کانال‌های غیرمجاز فرزندان بومی استان را مورد تاخت‌وتاز قرار می‌دهند و می‌خواهند افراد کارآمد شهر را تخطئه کنند

سفید در واکنش به حرف‌وحدیث‌ها درباره دارائی‌هایش هم گفت: عده‌ای می‌خواهند بنده و شورا را بدنام کنند بنابراین دارائی‌های خود را برای تمامی دستگاه‌ها و مردم اعلام می‌کنم و در این زمینه ابایی ندارم.
انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار