محتوا محتوا

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد:


حجت الاسلام حسین زارع زاده گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، درب های امامزداگان و بقاع متبرکه استان یزد تا اطلاع ثانوی بسته شد.

به گزارش یزدامروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان یزد، حجت الاسلام حسین زارع زاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: براساس مصوبه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا، به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس، درب های امامزادگان و بقاع متبرکه استان یزد بسته شد.

حجت الاسلام زارع زاده افزود: بر این اساس کلیه امامزادگان و بقاع متبرکه استان تا اطلاع ثانوی تعطیل است و از پذیرش زائران معذوریم.

او با بیان اینکه ویروس کرونا برنامه های نوروزی بقاع متبرکه را تحت الشعاع قرار داده است، تصریح کرد: با شیوع ویروس کرونا برنامه تحویل سال نو و اجرای طرح آرامش بهاری در امامزادگان و بقاع متبرکه استان، به منظور حفظ سلامت زائران و کنترل، مدیریت و جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس لغو شد.

با بیان اینکه اوقاف با تولید ماسک و توزیع مواد ضدعفونی کننده به جبهه مبارزه با ویروس کرونا پیوست، اظهارداشت: حدود ۳۰۰ نفر از خیاطان آموزش دیده روزانه ۶۰ هزار ماسک در پنج کارگاه تجمعی و ۴۰ کارگاه خانگی یزد که به همت اوقاف، آستان قدس رضوی یزد و موکب الرضا (ع) راه اندازی شده است، تولید و پس از طی مراحل استریلیزاسیون روانه بازار می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد تصریح کرد: همچنین از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون هر روزه در نوبت های مختلف درب‌های ورودی و خروجی اماکن متبرکه، ضریح مطهر، جامهری، سرویس بهداشتی، زائرسرا و تمام سطوحی که مردم با آن تماس دارند، با مواد شوینده ضدعفونی و استریل می شدند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار