پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

موج خشم و حیرت مردم انقلابی یزد از همراهی استاندار با فتنه‌گران؛

درخواست جدی 34 تشکل دانشجویی استان یزد از نمایندگان استان یزد/ دانشجویان خواستار تذکر به استاندار و وزیر کشور و طرح سوال در قبال رفتار ساختارشکنانه در یزد هستند


مطالبه جدی ما دانشجویان از نمایندگان مردم استان یزد، تذکر به استاندار، تذکر به وزیر کشور و طرح سوال از ایشان برای پاسخ‌گویی در قبال رفتار استاندار منصوب خود است تا مشخص شود چرا مسئولان نظام اسلامی بدون توجه به موضع نظام و رهبری نظام، به همراهی کسانی که به نظام اسلامی خیانت کرده و بعد از مشخص شدن خیانت، حاضر به عذرخواهی نشده‌اند، مبادرت می‌کنند؟

به گزارش یزدامروز، در پی رفتارهای ساختارشکنانه اخیر استاندار یزد و همراهی وی با یکی از سران فتنه 88،  تعداد 34 تشکل دانشجویی استان یزد با تدوین نامه ای و ارسال ان به دفتر جوکار نماینده یزد و اشکذر و حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور خواستار تذکر جدی به استاندار و وزیر کشور شدند.

نسخه ای ازاین نامه به دفتر یزد رسا ارسال شد:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای محمدصالح جوکار

جناب حجت الاسلام والمسلمین دخیل عباس زارع زاده

نمایندگان محترم مردم شریف استان یزد در مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

فتنه عظیم سال 1388 که با مدیریت دولت‌های مستکبر غرب و پادویی و صحنه‌گردانی عوامل داخلی دشمن، به تعبیر رهبر معظم انقلاب، نظام اسلامی را پرتگاه سقوط پیش برد، واقعه‌ای عبرت‌آموز و به عنوان میزانی برای تشخیص وفاداران به انقلاب اسلامی و خائنان و کینه‌ورزان به جمهوریت و اسلامیت نظام، همواره در ذهن و دیده جوانان بصیر انقلابی بوده، هست و خواهد بود.

بدون شک خیانت سران فتنه در هدایت آشوب‌ها و اغتشاشات آن فتنه و خونی که به دل رهبری انقلاب و مردم متدین و انقلابی کشورمان هیچ‌گاه از اذهان پاک نخواهد شد.

در سال‌های پس از فتنه، یکی از سران شناخته شده و اثرگذار در فتنه، با مماشات دستگاه قضایی آزادانه دربرخی  اماکن و برنامه‌های عمومی حاضر شده و برای زنده نگه‌داشتن وجهه خراب شده خود تلاش می‌کند و متاسفانه برخی از مسئولان دولت یازدهم نیز بی‌پروا و به بهانه‌های مختلف به دیدار وی رفته و ارادت معنوی و سیاسی خود را به او ابراز می‌کنند.

استاندار دولت یازدهم در یزد نیز به کرات با این رهبر معنوی فتنه‌گران نشست و برخاست کرده که قبلاً با اعتراض‌های جوانان و رسانه‌های استان مواجه شد و امید اصلاح رفتار توسط آقای استاندار می‌رفت. اما در حرکت اخیر، در برنامه بازدید رئیس دولت اصلاحات از بیمارستان سیدالشهدا(ع) وی را همراهی کرده و موجب خشم و حیرت مردم انقلابی دارالعباده یزد گردیده است.

حال که تذکرات و اعتراضات قبلی ما به آقای استاندار راه به جایی نبرده و هم‌چنان شاهد همراهی وی با کسی هستیم که کارنامه ننگین و خیانت‌آمیزش در فتنه سال 88 موجب شد رهبر معظم انقلاب نه تنها وی را به ملاقات خویش نپذیرد، بلکه در پاسخ درخواست ملاقات، وی را «باغی بر نظام اسلامی» بنامد و شرط بازگشت وی را توبه و اصلاح رفتار اعلام کند، از شما نمایندگان به عنوان نماینده مردم و ناظر بر عملکرد قوه مجریه تقاضای پیگیری و نظارت بر این رفتار تامل برانگیز استاندار یزد را داریم.

مطالبه جدی ما دانشجویان از نمایندگان مردم استان یزد، تذکر به استاندار، تذکر به وزیر کشور و طرح سوال از ایشان برای پاسخ‌گویی در قبال رفتار استاندار منصوب خود است تا مشخص شود چرا مسئولان نظام اسلامی بدون توجه به موضع نظام و رهبری نظام، به همراهی کسانی که به نظام اسلامی خیانت کرده و بعد از مشخص شدن خیانت، حاضر به عذرخواهی نشده‌اند، مبادرت می‌کنند؟

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد

بسیج دانشجویی دانشگاه یزد

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

بسیج دانشجویی دانشگاه  فنی شهید صدوقی یزد

بسیج دانشجویی دانشگاه علم و هنر یزد

بسیج دانشجویی دانشگاه فنی امام علی (ع) یزد

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد

بسیج دانشجویی دانشگاه امام جواد(ع) یزد

بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله حائری میبد

بسیج دانشجویی دانشگاه پیراپزشکی ابرکوه

بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد میبد

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تفت

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ابرکوه

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قرآنی میبد

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردکان

بسیج دانشجویی دانشگاه فنی شهید بهشتی اردکان

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور میبد

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مطهری تفت

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بافق

بسیج دانشجویی دانشگاه علم وهنر اشکذر

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مهریز

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خاتم

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی تفت

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اشکذر

بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی بافق

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مهریز

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاتم

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تفت

بسیج دانشجویی دانشگاه فنی امین خاتم

بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی(ره) میبد

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بافق


آخرین اخبار آخرین اخبار