محتوا محتوا

شهردار یزد:


جمالی نژاد با اشاره به کمبود سرویس‌های بهداشتی در شهر یزد به‌ویژه مناطق با تراکم بالا بیان کرد: البته شهرداری یزد در این خصوص برنامه‌های خاصی را در نظر دارد ولی با توجه به بودجه موردنظر، اجرای این طرح در سال آینده امکان‌پذیر خواهد بود، در سال جاری استقرار سرویس‌های سیار مشکل شهر را برطرف خواهد ساخت.

به گزارش یزدامروز به نقل از فارس، مهدی جمالی نژاد  در نشست ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی استان یزد از نهضت کاشت 100 هزار نهال انواع درخت و گل در استان در نوروز 1397 خبر داد و گفت: با توجه به مشکل کم‌آبی استان در این نهضت از گونه‌های کم‌آب خواه بهره گرفته خواهد شد.

وی افزود: شهرداری شهر یزد نظارت مستقیم و مجدانه خود بر کار پیمانکاران به‌ویژه در عرصه‌های نظافت شهری، مرمت و رنگ‌آمیزی جداول و زیباسازی شهری را در دستور کار خود به‌طور ویژه قرار داده است.

شهردار یزد بیان کرد: با توجه به برخی گزارش‌ها در سراسر کشور مبنی برافزایش گازگرفتگی و مرگ خاموش در ایام نوروز در چادرهای مسافرتی، شهرداری یزد تهیه بروشورهای ایمنی در این زمینه و نظارت در محل اسکان مسافران را نیز در دستور کار خود دارد.

این کارشناس برنامه‌ریزی شهری افزود: یزد شهری تاریخی بوده و حضور سیل مسافران به مرکز شهر قطعاً معضلاتی را در ترافیک شهر به وجود می‌آورد، در همین راستا شهرداری یزد در نظر دارد تا با ایجاد کمپ‌های مسافرتی درون‌شهری در اماکنی چون پارک کوهستان و پارک بزرگ شهر و برون‌شهری همچون شاهدیه و حمیدیا، از این معضل جلوگیری کند.

جمالی نژاد در ادامه با توجه به امر نشاط شهری به‌ویژه در ایام نوروز بیان کرد: در تلاشیم تا با طرح‌ریزی و اجرای برنامه‌های مناسب در راستای زیباسازی شهری به‌ویژه در بافت‌های فرسوده شهری و حتی برخی رنگ‌آمیزی‌ها قدیمی ساختمان‌های دستگاه‌های دولتی، به‌نوعی پوست‌اندازی شهری رسیده و چهره‌ای زیباتر را به شهر و شهروندان، هدیه دهیم.

وی با اشاره به کمبود سرویس‌های بهداشتی در شهر یزد به‌ویژه مناطق با تراکم بالا بیان کرد: البته شهرداری یزد در این خصوص برنامه‌های خاصی را در نظر دارد ولی با توجه به بودجه موردنظر، اجرای این طرح در سال آینده امکان‌پذیر خواهد بود، در سال جاری استقرار سرویس‌های سیار مشکل شهر را برطرف خواهد ساخت.

این مقام مسئول بیان کرد: امیدواریم تا با همکاری با همه شهرهای استان، نوروزی همراه بانشاط و سرافرازی را در استان یزد داشته باشیم.


آخرین اخبار آخرین اخبار