پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

جلسه ای که هبچ نتیجه ای نداشت!

در جلسه فرمایشی استاندار یزد با هیئات ورزشی استان چه گذشت؟


روز گذشته جلسه روسای هیئت های ورزشی با استاندار یزد برگزار شد.

به گزارش یزدامروز؛ روز گذشته جلسه روسای هیئت های ورزشی با استاندار یزد برگزار شد. در این خصوص یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود گفت: «این جلسه هیچ نتیجه و خروجی در بر نداشت چرا که این جلسه تنها یک جلسه تشریفاتی و با برنامه ریزی قبلی برای تعریف و تمجید از عملکرد رئیس ادراه ورزش و جوانان استان یزد و یا به بیان بهتر سرپوش گذاشتن بر عملکرد وی بود!

در این جلسه برخی روسای هیئات ورزشی به تعریف و تمجید های تملق گرایانه پرداخته و برخی دیگر نظیر روسای هیئات شمشیربازی، ورزش های پهلوانی، تنیس روی میز، کبدی، جودو، ژیمناستیک، اسب سواری به انتقار شدید از عملکرد این اداره پرداختند.

در این جلسه هیأت های ورزشی گلایه مند از عملکرد ورزش و جوانان استان یزد با انتقاد از توجه همه جانبه استاندار و مدیرکل ورزش استان به یک رشته ورزشی که تاکنون توفیقی هم نداشته از اختصاص بودجه ناکافی به سایر هیئت های ورزشی استان  ابراز نارضایی و گلایه کردند و از مسئولین امر خواستند به سایر ورزش ها نیز توجه کافی داشته باشند.

بر اساس این گزارش استاندار یزد هم توپ را به زمین هیأت های ورزشی انداخت و سعی کرد از ابتدا با سپردن اداره جلسه به یکی از روسای هیئت های ورزشی! در جلسه مداخله نکند!

مدیر کل ورزش و جوانان با سکوت تأمل برانگیز خود فقط نظاره گر جلسه بود و هیچ حرفی نزد! و فقط استاندار به سخنان چند دقیقه ای اکتفا کرد و سپس جلسه را به صورت نیمه تمام ترک کرد! و از حاضران خواست جلسه را با حضور معاون سیاسی خود دنبال کنند که تعدادی از حاضران به نشانه اعتراض جلسه راترک کردند.

هر چند خبرهای خوشی از وضعیت ورزش استان یزد به گوش نمی رسد و به وضوح مشخص است که حال بد این روزهای ورزش یزد از عملکرد ضعیف مدیران این دستگاه است اما گویا استاندار یزد تمایلی بر برکناری وی ندارد و سعی می شود با برگزاری اینگونه جلسات علیرغم سرپوش گذاری بر عملکرد ورزش و جوانان یزد که به جای رسیدگی به وظیفه اصلی خود یعنی ورزش و جوانان مانند دیگر مدیران استان درگیر مسائل جناحی وسیاسی شده، این وضعیت اسنافناک ورزش را بر دامن هیأت ورزشی بیاندازند!

آخرین اخبار آخرین اخبار