پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

روحانی حاضر در ضیافت افطاری حامیان فتنه گران:

در عمل انجام شده قرارگرفتم/امام جمعه را از آنچه در ضیافت افطاری فتنه گران گذشت مطلع کردم


اصلاح طلبان بافق برای اجرای پروژه رفع حصر سران فتنه ، مخالفت با خطوط ترسیمی نظام و عدم همراهی مردم ولایتمدار بافق بر آن شدند تا با ضیافت افطاری میهمانان خود را در تنگنا قرار داده تا طومار علیه نظام امضاء نمایند.

به گزارش یزد امــــــروز،اصلاح طلبان بافق برای اجرای پروژه رفع حصر سران فتنه ، مخالفت با خطوط ترسیمی نظام و عدم همراهی مردم ولایتمدار بافق بر آن شدند تا با ضیافت افطاری میهمانان خود را در معذوریت قرار داده و طومار علیه نظام امضاء نمایند.البته عده ای که از همه چیز بافق خبر دارند در این قضیه سکوت کردند که خود جوابگوی ملت در روز قیامت خواهند بود.

حجت الاسلام سید عباس میرعلمی یکی دیگراز روحانیون حاضر دراین مراسم است که در گفتگو با خبرنگار بافق خبر، گفت:بنده توسط «ا.آ » برای اقامه نماز جماعت دعوت شدم و حتی به من گفت آقای فرماندار هم به همراه برخی مسئولین شهرستان حضور دارند  .

حجت الاسلام میرعلمی ادامه داد: مشکلی داشتم که قرار بود با فرماندار مطرح وازایشان کمک بخواهم اما وقتی وارد مجلس شدم نزدیک نماز بود و با دیدن عکس یاغی انقلاب متوجه شدم جو به گونه دیگری است .

 میرعلمی اضافه کرد: چند باری قصد کردم اصلا نماز نخوانم و بروم ولی رودربایستی کردم وچند دقیقه مانده تا نماز کنار آقای شریعتی معاون آموزش پرورش نشستم.

وی با تاکید براین نکته که پس از اتمام نماز، حتی برای صرف افطاری هم صبر نکردم جلسه را ترک کردم .

روحانی حاضردر مراسم افطاری فتنه گران اظهار داشت:فردای آن روز به امام جمعه شهرستان و حجت الاسلام علی روحانی رئیس سازمان تبلیغات موضوع را گفتم وتاکید کردم بنده اصلا در جریان این برنامه ها نبودم .

وی با بیان اینکه اصلا علاقه ای به برنامه های سیاسی نداشته  وبه هیج حزبی وابستگی ندارم اذعان داشت: بنده ناخواسته در عمل انجام  شده قرار گرفتمآخرین اخبار آخرین اخبار