پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مجری برنامه شب فیروزه ای؛

در کنار یزدی ها لذت بخش ترین لحظاتم را تجربه کردم


مجری رادیو وتلویزیون درخصوص سفر به یزد هم گفت: یزد شهری زیبا در دل کویر و دارای مردمانی خونگرم،دوست داشتنی و اخلاق مدار است که انسان در کنار آن ها لذت بخش ترین لحظاتش را تجربه می کند.

شب فیروزه ای کاری از شبکه 5سیمای جمهوری اسلامی است که مدتی است در نقاط مختلف ایران اسلامی به صورت مستقیم  مهمان خانه های مردم است به بهانه حضور عوامل این برنامه در یزد دقایقی را پای صحبت های مجری خوش اخلاق  و دوست داشتنی  این برنامه نشستیم که خواندن آن خالی از لطف نیست.

علی معصومی مجری شبکه 5 سیما در گفتگویی اختصاصی با یزدامروزگفت: در سال 1356 در تهران به دنیا آمدم و به دلیل علاقه ام به بازیگری همزمان با تحصیل در چند فیلم به عنوان دستیار کارگردان مشغول بودم.

معصومی ادامه داد: پس از پایان تحصیلات در دوران متوسطه، دررشته بازیگری دانشگاه آزاد اراک پذیرفته وهمزمان وارد صدا وسیمای مرکز اراک شده و کار اجرا را از آن جا آغاز کردم و الان در حدود 17 سال است که در این رشته مشغول به فعالیت هستم.

وی در خصوص چگونگی انتخاب شدنش برای اجرا در برنامه شب فیروزه ای اظهار داشت:از آن جا که مجری شبکه 5 سیما هستم و اجراهای زیادی در این شبکه داشتم این بار نیز لطف خدا و دوستانم در این شبکه شامل حالم شد و برای اجرا دراین برنامه انتخاب شدم.

مجری رادیو وتلویزیون برنامه شب فیروزه ای و سفر به نقاط مختلف ایران را یکی از بهترین خاطرات خود معرفی کرد و درخصوص سفر به یزد هم گفت: یزد شهری زیبا در دل کویر و دارای مردمانی خونگرم،دوست داشتنی و اخلاق مدار است که انسان در کنار آن ها لذت بخش ترین لحظاتش را تجربه می کند البته این خصلت در ایرانی ها مشترک است.

وی به علاقه مندان عرصه اجرا هم توصیه کرد: بحمد الله امروزه بستر اجرا با سازوکارهای خودش در صدا وسیما مهیا است و اجراها به شکل تخصصی درامده و اگر افرادی علاقه مند حضور در این عرصه باشند می توانند با گذراندن دوره های اجرا و داشتن دانش کافی وصدای خوب در این عرصه قدم بردارند.

معصومی صدای خوب، زیباحرف زدن ،هوشمندی، بالابودن اطلاعات عمومی و وسیع بودن دایره المعارف کلمات را از ویژگی های یک مجری خوب برشمرد.

مجری شبکه 5 سیما در خصوص تلخترین خاطره دوران کاری خود نیز گفت: خوشبختانه خاطره تلخی ندارم.

مجری برنامه های رادیو و تلویزیونی صدا وسیما در پایان از جوانان دارالعباده خواست تا در پاسداشت ارزش ها و سنت های یزد کوشا بوده و قدردان خون شهدا  که جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و بدون کوچکترین چشم داشتی برای حفاظت و حراست از دین و میهن فدا کرده اند باشند و تمام هم وغم خود را در مسیر اعتلای کشور به کاربندند.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار