پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون شورای هماهنگی استان یزد:

در یوم الله 13 آبان؛ فریاد«مرگ بر آمریکا» رساتر از گذشته طنین انداز خواهد شد/اعلام مسیرهای راهپیمایی در یزد


معاون شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به اهمیت موضوع استکبار ستیزی گفت:امسال فریاد مرگ بر آمریکا رسا تر از گذشته طنین انداز خواهد شد.

معاون شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدامـــروز، بااشاره به اهمیت یوم الله 13 آبان ، روز ملی نشاط و پویایی و آمادگی ملت بیدار ایران اظهار داشت:13آبان فراتر از یک واقعه بوده و ملت ایران باید در راه مبارزه با استکبار جهانی استوار بماند چراکه بارها با این کارف از طعم شیرین پیروزی بهره مند شده است.


 زارع ادامه داد: از یک سو محوریت پیام انقلاب چیزی جز مبارزه با استکبار جهانی نیست و از دیگرسو، صراط مستقیم انقلاب خط امام بوده که با رهبری مقام معظم انقلاب، به عنوان یکتا مسیر کمال یاد می شود.


دبیرستاد بزرگداشت یوم الله 13 آبان با اشاره به این مطلب که امسال فریاد« مرگ بر آمریکا»،رساتر و پویا تر از گذشته در مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان طنین انداز می شود گفت:به فضل الهی مردم ولایت مدار یزد با حضور در این راهپیمایی،در کنار دانش آموزان با توجه به فرمایشات مکرر رهبر انقلاب مبنی بر روحیه ضد استکباری،حماسه ای با شکوه را رقم خواهند زد.


وی با اشاره به اهمیت موضوع نفوذ دشمنی  با توجه به هشدارهای مکرر امام خامنه ای  تاکید کرد:در 6ماهه اخیر،رهبر انقلاب 70 مرتبه از کلمه«نفوذ»در سخنان خود استفاده کردند که این امر اهمیت ویژه این مساله  را می رساند.


زارع در خصوص مسیرهای راهپبمایی یوم الله 13 آبان گفت:  مراسم راهپیمایی از ساعت 8:30 و در 2 مسیر برگزار می شود که  مسیر اول حد فاصل میدان شهید بهشتی، خیابان امام به طرف چهارراه شهدا  و مسیردوم، از چهارراه شهید سیدمصطفی خمینی به طرف چهارراه شهدا و سپس تجمع آحاد مردم در میدان امیرچخماق خواهد بود.


دبیرستاد بزرگداشت یوم الله 13 آبان همچنین از تشکیل 10 کمیته جهت برگزاری باشکوه مراسم یوم الله 13 آبان خبر داد و گفت:  نواخته شدن زنگ استکبارستیزی در کلیه مدارس، اجرای برنامه های متنوع  در یوم الله 13 آبان در سطح دانش آموزی و دانشجویی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و طنین فریاد مرگ بر آمریکا و شعارهای استکبار ستیزی،به آتش کشیدن پرچم آمریکا،اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران و سرودهای انقلابی توسط مردم دیار دارالعباده، در طی مسیرهای راهپیمایی ازبرنامه های تدارک دیده شده در این روز است.

 

لازم به ذکر است سوم تا سیزدهم آبان ماه  با عنوان دهه استکبار ستیزی نام گذاری شده است.


آخرین اخبار آخرین اخبار