پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دبیرکل ائتلاف اصولگرایان در استان یزد:

دستگاه های نظارتی، فعالیت های تبلیغاتی را با دقت رصد کنند/لیست ائتلاف اصولگرایان؛ تغییر ناپذیر


دبیرکل ائتلاف اصولگرایان در استان یزد به بداخلاقی های برخی گروه ها در کوران تبلیغات انتخاباتی اشاره کرد و گفت: نامزد های ائتلاف اصولگرایان همواره به رعایت دواصل قانون گرایی و اخلاق مداری توصیه و سفارش شده و این دو اصل از اصول اصلی جبهه اصولگرایی است.

دبیرکل ائتلاف اصولگرایان در استان یزد در مصاحبه اختصاصی با یزد امروز؛ در خصوص احتمال وجود تغییر در لیست ائتلافی اصولگرایان گفت: لیست حاضر با بررسی های دقیق و بر اساس محورهای اعلام شده در سخنرانی متعدد مقام معظم رهبری در دوره های مختلف انتخابات و همچنین شاخص های تعیین شده از سوی امام (ره) جمع بندی و ارائه شده و به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد.

حجت الاسلام سید محمد کاظم مدرسی در ادامه به بداخلاقی های برخی گروه ها در کوران تبلیغات انتخاباتی اشاره کرد و گفت: نامزد های ائتلاف اصولگرایان همواره به رعایت دواصل قانون گرایی و اخلاق مداری توصیه و سفارش شده و این دو اصل از اصول اصلی جبهه اصولگرایایی است

حجت الاسلام مدرسی اضافه کرد: ممکن است برخی افراد نفوذی در ستادهای منتسب به اصولگرایان دست به رفتارهای غیرقانونی و غیر اخلاقی بزنند اما این به معنی آن نیست که آن نامزد، رفتاری این چنینی داشته و بنده از همین جا از دستگاه های نظارتی می خواهم که این موارد را دقیقا رصد کنند.

امام جمعه حومه شرقی یزد با اشاره به اینکه اصل ولایت فقیه درراس همه ارزش ها و دستاوردهای ارزشمند نظام اسلامی قرار دارد اظهار داشت: اتحاد و انسجام پیرامون ارزش های دینی و دستاوردهای انقلاب و تلاش در جهت شناسایی نیازمندی های مردم در زمینه های افتصادی،معیشتی،رفاهی،امنیتی و فرهنگی از اولویت های نامزدهای ائتلاف اصولگرایان می باشد.

وی با اشاره به صنعتی بودن استان و نیاز مبرم صنایع به آب،انتقال آب به استان را از ضروریات دانست و گفت: خوشبختانه درمجلس نهم  با تلاش های جناب آقای جوکار و همکاری بسیار خوب استاندار محترم پروژه انتقال آب به استان نهایی و بودجه امسال و سال آتی آن مصوب شده و به مرحله اجرا درآمد.

دبیرکل ائتلاف اصولگرایان استان تاکید کرد: امیدواریم درسایه تلاش مجدانه نمایندگان و همکاری و همیاری مسئولین استان در پرتو منویات مقام معظم رهبری و بهره وری ازاقتصاد مقاومتی و فعالیت گسترده آحاد مردم شاهد پیشرفت های چشمگیر در استان دراالعباده و دارالعلم باشیم


آخرین اخبار آخرین اخبار