پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

امام خامنه‌ای پس انداختن رای به صندوق:

دشمنانی داریم که چشم طمع دوخته‌اند/ انتخاب ما باید دشمن را مایوس کند/هر کس جمهوری اسلامی را دوست دارد در انتخابات شرکت کند


رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: ما دشمنانی داریم و چشم طمع دوخته‌اند، بایستی این انتخاب ما جوری باشد که دشمن را مایوس کند لذا دقت کنند.

به گزارش یزدرسا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در اولین دقایق آغاز اخذ رای، با حضور در پای صندوق‌ رای، رای خودشان را به صندوق انداختند.

ایشان پس از انداختن رای به صندوق طی سخنانی فرمودند: در معارف اسلامی و دستورات اسلامی پیشروی و سرعت در عمل در کار خیر توصیه شده است؛ فستبقو الخیرات یعنی همیشه در کار خیر پیشرو باشید.

رهبر معظم انقلاب فرمودند: ما خواستیم که در این کار خیر و بزرگ، مسئله انتخابات که هم وظیفه ما است و هم حق ما است، در اولین ساعت ممکن، شرکت کنیم. انتخابات همیشه حائز اهمیت است، در بعضی از مقاطع اهمیت بیشتری دارد و توصیه من به مردم عزیز این است که اولا همانطور که قبلا عرض کردیم همه شرکت کنند هر کسی که ایران را دوست دارد هر کسی که جمهوری اسلامی را دوست دارد، هر کسی که شکوه و عزت و عظمت ملی را دوست دارد در انتخابات شرکت کند.

امام خامنه‌ای اضافه کردند: ثانیا توصیه می‌کنم به همه مردم عزیز توصیه می‌کنم که سعی کنند استباق کنند یعنی سرعت به خرج دهند در انجام این وظیفه و احقاق این حق؛ این کار یعنی این سرعت گرفتن در اینجا شتاب آلودگی نیست، این پیشروی در کار خیر است و نگذارند برای ساعات آخر؛ ممکن است خدایی نکرده حادثه ای برای انسان پیش بیاید چون انسان از یک ساعت بعد که خبر ندارد حالا که سالم هستیم، همین حالا بیاییم وارد شده و کارمان را انجام دهیم.

ایشان تصریح کردند: بعضی ها می‌گذارند آخر کار، یک وقت مانعی پیش می‌آید چرا انسان این مانع را در نظر نگیرد.

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه، "مردم قصد و نیت خیر و خدایی کنند و به قصد ایجاد ایجاد اعتبار فزاینده برای کشور و استقلال کامل کشور در این کار بزرگ شرکت کنند که نتیجه هم همین است"، خاطر نشان کردند: مردم به عزت ملی و استقلال ملی پاسخ بدهند یعنی این یک پاسخ به این نیاز بزرگ است. ما دشمنانی داریم و چشم طمع دوخته‌اند، بایستی این انتخاب ما جوری باشد که دشمن را مایوس کند لذا دقت کنند با بصیرت و با چشم باز رای بدهند و انشاالله خدا هم اجر می‌دهد.

امام خامنه‌ای در بخش پایانی سخنانشان تاکید کردند: این از جمله حسناتی است که علاوه بر اجر کوتاه مدت و بلند مدت، اجر اخروی هم دارد؛ انشاالله ملت ایران در این انتخابات هم همچون انتخابات‌های گذشته شرکت کنند.


آخرین اخبار آخرین اخبار