محتوا محتوا

امام جمعه یزد:


امام جمعه یزد گفت: دشمن بداند مردم ما تابع رهبری هستند و راهنمایی ها و هدایت های هوشمندانه و به موقع ایشان مردم را از فتنه ها و حوادث گوناگون سربلند بیرون آورد.

به گزارش یزدامروز، آیت الله ناصری در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته یزد با بیان اینکه اگر ولایت فقیه و رهبری های امام راحل نبود، انقلاب به ثمر نمی نشست اظهار کرد: مسئله ولایت و رهبری جامعه اسلامی از مسائلی بوده که همواره مورد تاکید پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار بوده است.

آیت الله ناصری با بیان اینکه تلاش و زحمات فراوان ائمه و علما و دلسوزان جامعه اسلامی برای تثبیت جایگاه ولایت و رهبری در بین مسلمین افزود: تحریف جایگاه ولایت و امامت و رهبری جامعه اسلامی بعد از رحلت پیامبر اکرم باعث شد تا مصیبت ها  و مشکلات فراوانی گریبان جامعه اسلامی را بگیرد و شرایطی فراهم کرد تا ظالمانی همچون بنی امیه و بنی عباس در این جامعه ظهور کنند و به قدرت برسند.

امام جمعه یزد با بیان اینکه ولایت فقیه کشور را از حوادث و تفرقه نجات داد و از ذلت به عزت رساند عنوان کرد: تثبیت این مسئله  موجب رشد جامعه و سعادت مردم می شود و به همین منظور این مهم همواره مورد تاکید ائمه اطهار بوده است و اگر امروز این نظام و مردم عزتمند هستند و ایران در دنیا اعتبار و جایگاه مهم و ارزشمندی دارد به واسطه هدایت ها و هوشیاری های امام راحل عظیم الشأن و مقام معظم رهبری و تبعیت مردم از ولایت بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه برخی ها از سخنان مقامات آمریکا و منافقان مبنی بر تغییر حکومت ایران خوشحال می شوند، گفت: همه بدانید خدای نکرده اگر به ولایت فقیه ضربه وارد شود و دشمن رخنه کند همه نابود خواهیم شد زیرا آنها اصلاح طلب و اصولگرا نمی شناسند، رهبری و ولایت محور بودن نظام جمهوری اسلامی اصلی ترین دلیل حفظ نظام اسلامی بوده و باعث شده تا جامعه ایران از ذلت دوران طاغوت به عزت اسلامی، که امروز شاهد آن هستیم برسد.

آیت الله ناصری با بیان اینکه حکومت طاغوت که تماماً در خدمت و گوش به فرمان استکبار  جهانی بود هرگز کوچترین جایگاه و ارزشی برای انها قائل نبود خطاب به مسئولین دولتی گفت: همان طور که بارها تذکر داده ام همه مسئولین و صاحبان منصب در هر جایگاهی باید نسبت به این موضوع آگاه باشندکه اگر امروز نظام اسلامی  و ولایت نبود آن ها نیز جایگاه و مقامی  نداشتند.

امام جمعه یزد تصریح کرد: دشمن بداند مردم ما تابع رهبری هستند و راهنمایی ها و هدایت های هوشمندانه و به موقع ایشان مردم را از فتنه ها و حوادث گوناگون سربلند بیرون آورد چراکه در دوران طاغوت از آمریکا و عاملین استکبار جهانی از جمله بهائیت با جسارت زیاد اجازه هر نوع غارت و ظلمی را به خود می دادند و هرکدام به گوشه ای از خاک دست درازی کرده بودند. 

وی در ادامه به نقش رهبر معظم انقلاب در  مسئله حمله داعش به عراق و سوریه اشاره کرد و خاطر نشان کرد:رهبری از همان ابتدا فرماندهی مسئله عراق و سوریه را در دست گرفتند و تدبیر رهبری باعث شد تا داعش و دشمنان اسلام در همان سوریه و عراق زمین گیر شوند و بسیج و سامندهی نیروهای مردمی در این دو کشور باعث شد تا امروز شاهد آزاد سازی موصل و تضعیف مواضع داعش در سوریه باشیم.

ناصری در پایان ضمن تبریک آزادی موصل گفت: آزادی عراق، سوریه و بازگشت میلیون ها آواره به خانه هایشان به خاطر فداکاریی های جوانان این مرز و بوم است.


آخرین اخبار آخرین اخبار