محتوا محتوا

امام جمعه یزد:


امام جمعه یزد گفت: کشور هرچه بیشتر بخواهد روی پای خودش بایستد و در مقابل استکبار جهانی استقلال و کرامت و شخصیت خودش را حفظ کند و نمی‌خواهد مثل زمان طاغوت برده انگلیس و آمریکا باشد، دشمن بیشتر عصبانی می‌شود.

به گزارش یزدامروز، آیت‌الله محمدرضا ناصری صبح امروز و بعد شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در یزد، گفت: ما هرچه پیش می‌رویم و هرچه انقلاب مقاومتش بیشتر می‌شود و هرچه کشور ما پیشرفتش بیشتر می‌شود، دشمنی دشمن هم بیشتر می‌شود.

وی افزود: کشور هرچه بیشتر بخواهد روی پای خودش بایستد و در مقابل استکبار جهانی استقلال و کرامت و شخصیت خودش را حفظ کند و نمی‌خواهد مثل زمان طاغوت برده انگلیس و آمریکا باشد، دشمن بیشتر عصبانی می‌شود و سعی می‌کند بیشتر دشمنی کند.

امام جمعه یزد اظهار داشت: ما داریم قدم به قدم پیش می‌رویم و دشمنان هم مدام فشار می‌آورند چون نمی‌پسندد ما ملتی باشیم که مستقل و مقاوم باشیم؛ این‌ها عادت کرده‌اند که کشورها را بین خودشان تقسیم کنند و ملت‌ها را برده خودشان کنند و الان زورشان می‌آید که کشوری بخواهد مستقل باشد و می‌خواهند نگذارند چنین کشوری رشد کند.

ناصری اضافه کرد: اما از زمانی که ما از یوغ استکبار آمریکا و انگلیس آزاد شدیم، کشورمان در حوزه های مختلف علمی، نظامی، اقتصادی، فرهنگی و در حوزه‌های مختلف رشد کرده است؛ این در حالی است که آن‌ها انواع دشمنی‌های را به ما روا داشتند و هشت سال جنگ، 40 سال تحریم، انواع دشمن‌تراشی‌ها را به ما تحمیل کردند اما ملت ما مقاومت کردند و رهبر ما هدایت کردند و امثال سردار قاسم سلیمانی‌ها جانفشانی کردند و ما جلو رفتیم.

وی تأکید کرد: ان‌شاالله این مقاومت‌ها نتیجه می‌دهد و دارد هم نتیجه می‌دهد و باز هم نیاز به مقاومت و ایستادگی مردم داریم و ان‌شاالله انتخابات پرشوری خواهیم داشت.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار