پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

هشدار فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

دشمن با لباس نفاق به میدان آمده است/ریزش‌های انقلاب؛ بازیگران «پروژه نفوذ» دشمن


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، در نخستین روز از هفته دفاع مقدس با اشاره به تلاش آمریکا برای نفوذ در کشور گفت: برخی جاماندگان از صراط مستقیم انقلاب، بازیگران پروژه نفوذ دشمن هستند.

به  گزارش یزدامــــــروزبه نقل از عصرسیاست، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، در نخستین روز از هفته دفاع مقدس با اشاره به جنگ تحمیلی ایران اظهار داشت: در 31شهریور رژه نیروهای مسلح در سراسر کشور برگزار می‌شود و اقتدار، پایداری، حماسه و نوآوری ها به نمایش گذاشته می‌شود.

سردار اکبر فتوحی در ادامه افزود: شهدای عزیز ما، زمانی  با شور و علاقه فراوان برای جهاد در راه خدا وارد جبهه‌ها شدند که 2قطب استکبار آمریکا و شوروی اعلام کرده بودند که اسلام نمی‌تواند کشورهای اسلامی را هدایت کند و حکومت تشکیل دهد و برای آن‌که تیر خلاصی بزنند به انقلاب  اسلامی ایران، صدام را برای جنگ با ایران فرستادند.

فتوحی با اشاره به خانواده های شهدا و جانبازان تاکید کردند: جوانان شما در آن شرایط حساس به صحنه آمده و با استکبار جهانی جنگیدند و دشمن را به خاک مذلت کشاندند و امروزه به جایی رسیده که انقلاب از چارچوب مرزها فراتر رفته است.

وی با تاکید بر چهره بدتر از شیطان آمریکا تصریح کرد: آمریکا در این سی و هفت سال که از عمر طیبه انقلاب می‌گذرد هرگز دست از عداوت برنداشته است و امروز در راستای هدف همیشگی خود یعنی براندازی نظام اسلامی وارد جنگ جدیدی شده است و قصد دارد از طریق «پروژه نفوذ» انقلاب و اسلامیت را از نظام بگیرد.

فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر نقشه های شوم دشمن برای براندازی نظام گفت: صدام تنها یکی از نقشه های استکبار برای ایران اسلامی بود. ما در زمانی که تجهیزات نداشتیم، سازماندهی نداشتیم، تازه در کشور انقلاب شده بود و نیروهای دفاعی انسجام نداشتند، با یاری خداوند در هشت سال دفاع مقدس توانستیم در برابر استکبار بایستیم و آن ها را به زانو درآوردیم.

فتوحی با ییان اینکه جنگ ادامه دارد عنوان کرد: آمریکا در مقابله با جمهوری اسلامی ایران هدف همیشگی خود را برای سرنگونی نظام دنبال می‌کند اما با این تفاوت که اکنون روش خود را تغییر داده است و قصد دارد در راستای پروژه نفوذ تاپیرگذاری سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در کشور داشته باشد تا از این طریق انقلاب را از درون استحاله و به انحراف بکشد.

وی اظهار داشت: آمریکا و دلدادگان به آمریکا بدانند، ملت ایران به واسطه پیروی از ولایت فقیه بصیر و با اراده و هوشیاری خود در جبهه نفوذ نیز آمریکا را شکست خواهد داد. مردم ایران آن قلمی را که بخواهد از آمریکا حمایت کرده و چهره آن را بزک کند شکسته خواهد شد. ملت ایران آن کسی که با زبان خود بخواهد از اسرائیل کودک سوز، عربستان کودک کش و  داعش کودک خور حمایت کند لال خواهند کرد.

سردار فتوحی تاکید کرد: مردم ایران با کسانی که قصد دارند آمریکا را حلال مشکلات کشور جلوه دهند برخورد خواهند کرد زیرا نگاه مردم به خدا و ولایت و ایستادگی در برابر هر ظلمی است. امروز پروژه نفوذ در لباس نفاق به میدان آمده است. عده‌ای که در گذشته در حمایت از انقلاب گام برداشته بودند اما متأسفانه دچار لغزش شده اند قصد دارند در پروژه نفوذ ایفای نقش کنند.

این یادگار دوران دفاع مقدس در ادامه با اشاره به شناخت و اشراف کامل نیروهای مسلح به پروژه نفوذ دشمن گفت: نیروهای مسلح با هوشیاری تمام مقابل پروژه نفوذ و نفاق دشمن خواهند ایستاد. پروژه نفوذ و نفاق دشمن از پروژه نفاق و منافقین اوایل پیروزی انقلاب بزرگتر و خطرناکتر است.

فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد تصریح کرد: آمریکایی‌ها قصد دارند انقلاب را نظام جدا کرده و با این اقدام استقلال و امنیت کشور را نابود کنند. برخی جاماندگان از صراط مستقیم انقلاب و ولایت، از پایان مبارزه با آمریکا سخن می گویند که این ها همان چهره‌های نفوذ دشمن و بازیگران این پروژه اند.

وی عنوان کرد: مگر آمریکا دست از جنایت، ظلم و توطئه علیه ملت و اسلام دست برداشته است، که مبارزه با آن پایان یابد. ما از تیم مذاکره کننده حمایت می کنیم اما دیپلماسی راهبرد و استراتژی اصلی نظام و ملت نیست بلکه راهبرد و استراتژی ملت مبارزه با استکبار و مقاومت و مذاکره تاکتیک نظام است.

فتوحی با اشاره به حمایت ایران از مظلومان جهان از جمله در سوریه، یمن، لبنان, عراق و ...افزود: امروز به برکت خون شهدا و ولایت پذیری ملت، ارتش، نیوری انتظامی، بسیج همیشه در صحنه و سپاه آموزش های لازم را در جهت مقابله با نقشه های شوم دشمن فراگرفته و آماده خنثی سازی هر توطئه ای هستند. نیروهای مسلح توان خود را متناسب با تهدیدات دشمن ارتقاء داده‌ و آماده جانفشانی برای کشورند.


آخرین اخبار آخرین اخبار