پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

دشمن به دنبال خدشه واردکردن به قدرت نرم ماست/ تفکر انقلابی و مدیریت جهادی؛گره گشای مشکلات


جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به توطئه‌های مختلف دشمنان انقلاب در طول 4 دهه از عمر آن گفت: دشمنان ما امروز عرصه فرهنگی و اجتماعی را دردستور کار خود قرارداده و قصد دارند به قدرت نرم جمهوری اسلامی خدشه وارد کنند که مراقبت از این مهم یک امر ضروری است.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ آئین اختتامیه نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار شب گذشته با حضور جمعی از مسئولان، هنرمندان و مردم ولایت مدار یزد در سالن سالن آمفی تئاتر کانون بسیج یزد برگزار شد.

سرهنگ رضا پورشمسی در این مراسم با اشاره به سالروز حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و همچنین سفر مقام معظم رهبری در 12 دی‌ماه 1386 به استان یزد گفت: مردم حق‌شناس و ولایت مدار استان یزد که همواره درصحنه‌های مختلف و حساس پشتیبان و یاور نظام اسلامی هستند در این روز تاریخی میزبان شایسته‌ای برای رهبرعالیقدر انقلاب بودند و با میزبانی بی‌نظیر خود حماسه‌ای جاویدان را در تاریخ استان دارالعباده یزد رقم زدند.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در ادامه بابیان این مطلب که در طول دوران چهل‌ساله انقلاب هرکجا تفکر انقلابی و مدیریت جهادی حاکم نبوده هیچ دستاوردی عاید نظام و کشور نشده است اظهار داشت: با نگاه به دوران دفاع مقدس که پرافتخارترین دوران انقلاب است و هرروز آن شاهد جان‌فشانی‌ها، رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌ها بودیم درمیابیم که تا قبل از این‌که یک مدیریت جهادی در عرصه مدیریت جنگ پای‌کار بیاید دفاع مقدس هیچ دستاوردی نداشته است.

پورشمسی با اشاره به 15 دی‌ماه سالروز عملیات نصر افزود: عملیات‌های فکه، پل نادری باهدف شکست حصر آبادان، نصر به‌منظور آزادسازی هویزه و توکل باهدف آزادسازی خرمشهر و شکست حصر آبادان، عملیاتی هستند که قبل از حاکمیت مدیریت جهادی در جنگ انجام‌گرفته و همگی باشکست مواجه شده‌اند و این درحالی است که پس از حاکمیت تفکر انقلابی و مدیریت جهادی در جبهه های حق علیه باطل می‌بینیم در کمتر از یک سال در کشوری که تحریم بوده و آورده بیرونی نیز ندارد عملیات نظیر ثامن‌الائمه، فتح المبین، بیت‌المقدس و... شکل می‌گیرد که تماماً موفقیت‌آمیز است.

وی تصریح کرد: در ۴۰ سال گذشته مدیریت جهادی توانست انرژی هسته‌ای ما را به‌جایی برساند که کشورهای غربی را حاضر به مذاکره با ما کند و امروز پیشرفته‌های علمی در عرصه‌های مختلف نظیر نانو حاصل همین تفکر و رویکرد مدیریتی ماست.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان تأکید کرد: امروز وجود تفکر انقلابی و مدیریت جهادی گره گشای مشکلات ماست و مادامی‌که این تفکر در ما وجود داشته و جهادی عمل کنیم قطعاً ویقینا پیروزی از آن ما خواهد بود چراکه این وعده خداوند به ما است.

پورشمسی در ادامه با اشاره به توطئه‌های مختلف دشمنان انقلاب در طول 4 دهه از عمر آن گفت: دشمنان ما علاوه بر توطئه‌های خود در عرصه دفاعی و اقتصادی امروز عرصه فرهنگی و اجتماعی را دردستور کار خود قرارداده و قصد دارند به قدرت نرم جمهوری اسلامی خدشه وارد کنند که مراقبت از این مهم یک امر ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: علی‌رغم اینکه آمریکائی‌ها با ترفندهای مختلف قصد دارند قدرت نرم نظام جمهوری اسلامی ایران و فرهنگ مارا دستخوش تغییرات قرار دهند اما جامعه شناسان آن‌ها نگران رشد طلاق و مادر شدن دختران خود بدون ازدواج هستند.

جانشین فرمانده سپاه استان بابیان اینکه حجاب زنان مایکی از اهرم‌های قدرتمند دشمنان برای تغییر در قدرت نرم جمهوری اسلامی است اظهار داشت: دشمن برای این موضوع برنامه‌های زیادی را از سالیان گذشته طراحی کرده و درصدد کمرنگ جلوه دادن حجاب در بین زنان جامعه است.

پورشمسی در بخش دیگر از سخنانش با اشاره به تأثیر زبان هنر در جامعه ابراز داشت: امروز هنرمندان ما می‌توانند باعرضه هنر انقلابی و اسلامی در کارزار بین تفکر اسلامی و غیر اسلامی موفقیت‌های شگرفی را در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی رقم بزنند.

وی تصریح کرد: بر اساس تجربه‌های جهانی متأسفانه آنچه امروز در تئاتر ما درحال اتفاق افتادن است تا دو سال آینده بر روی پرده سینما و پس‌ازآن در فرهنگ جامعه وزندگی مردم مشاهده خواهد شد بنابراین باید همه ما با مدیریت جهادی و انقلابی تلاش کنیم تا رسالت، هویت دینی و فرهنگ اسلامی خود را حفظ کنیم.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار