پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مسئول سازمان یسیج مداحان و هیئات مذهبی استان یزد:

دعوت از آحاد مردم برای شرکت در همایش مداحان و هیئات مذهبی یزد/ سردار نقدی سخنران ویژه همایش


رئبس سازمان یسیج مداحان و هیئات مذهبی استان یزد گفت: مادحین و هیئات مذهبی که حامل پیام نهضت سرخ عاشورا بوده ودر همه اوقات انقلاب و به ویژه شرایط حساس یار و یاور آن بوده اند امروز هم نقش ارزنده ای در پاسداشت و حفظ دستاوردهای نظام واز همه مهمتر انتقال مفاهیم و آرمان های بلند انقلاب به نسل جوان دارند.

مسئول سازمان یسیج مداحان و هیئات مذهبی استان یزد در مصاحبه اختصاصی با یزدامروز؛درباره هدف از برپایی همایش مداحان و هیهات مذهبی استان  گفت: از آنجاکه از یکسودر طول  دوران مبارزات انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، مداحان و هیئات مذهبی نقش به سزایی ایفا کرده و همیشه  در پاسخ به ندای امام راحل پیش قدم بوده اند و از دیگر سو این عزیزان باید مورد توجه بیشتری از سوی مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار بگیرند این همایش در نظر گرفته شده است.

محمدرضا محبی افزود: لذا در آستانه سالگرد پیروزی  انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر و به منظور توجه به هیئات مذهبی و قشر تاثیر گذار مادحین اهل بیت (ع) و همچنین حفظ انسجام و وحدت در بین آنان برآن شدیم تا همایشی عظیم با حضور گسترده این عزیزان از سراسر استان برگزار کنیم.

رئبس سازمان یسیج مداحان و هیئات مذهبی استان تاکید کرد: مادحین و هیئات مذهبی که حامل پیام نهضت سرخ عاشورا بوده ودر همه اوقات انقلاب و به ویژه شرایط حساس یار و یاور آن بوده اند امروز هم نقش ارزنده ای در پاسداشت و حفظ دستاوردهای نظام واز همه مهمتر انتقال مفاهیم و آرمان های بلند انقلاب به نسل جوان دارند، همچنان که در دوران دفاع مقدس آموزش های نظامی و اعزام های به جبهه از مساجد و حسینیه ها صورت می گرفت.

محبی در ادامه خاطر نشان کرد: امروزه ملت رشید ایران و به ویژه مسئولان ودست اندرکاران هیئات مذهبی بیش از گذشته نیاز به توجه به رهنمودهای رهبرعالیقدر انقلاب داشته وزمینه ساز دغدغه های معظم له واحیای ارزش ها در جامعه هستند.

وی اضافه کرد: درهمین راستا امشب همایش بزرگ مداحان و هیئات مذهبی یزد با حضور پرشور آحاد مردم حسینی، هیئات مذهبی و مادحین خاندان عصمت و طهارت(ع) و سخنرانی  ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین سردار نقدی در حسینیه حضرت علی اصغر(ع) واقع در بلوار موسی بن جعفر (ع) برگزار می شود.

محبی  در پایان از عموم مردم امام حسینی یزد  برای شرکت در این مراسم دعوت کرد.


آخرین اخبار آخرین اخبار