پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


دعوت از عموم مردم یزد برای شزکت در مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر/ وزیر دادگستری سخنران ویژه مراسم


دبیر ستاد بزرگداشت شهدای هفتم تیردر استان از برگزاری 800برنامه در استان خبر داد و اظهار داشت : مهمترین برنامه در مرکز استان برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر است که در روز دوشنبه 8تیرماه ساعت 21درمسجد روضه محمدیه با سخنرانی وزیر محترم دادگستری دکتر پورمحمدی برگزار می شود.

به گزارش یزد امـــــــروز؛ دبیر ستاد بزرگداشت شهدای هفتم تیردر استان یزد در مصاحبه با یزد امروز گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری که فرمودند خون شهدای هفتم تیر شعله های انقلاب را شعله ور کرد وبدین جهت باید نام و یاد شهید بهشتی و یارانش را زنده نگه داریم ستاد بزرگداشت شهدای هفتم تیر تشکیل شده و هر ساله با برگزاری برنامه های مختلف یاد و خاطره این بزرگوران را گرامی می دارد

سعید زارع ادامه داد: عاشورای 1360درحقیقت سرچشمه یک حادثه تاسف باری است که توسط منافقان کوردل و با برنامه ریزی  استکبار جهانی  صورت گرفته  ویکی از بهترین نظزیه پردازان انقلاب اسلامی را بهمراه 72 یار صدیقش از جمله شهیدان پاکنژاد  ازانقلاب اسلامی گرفت.

زارع افزود: ستاد بزرگداشت شهدای هفتم تیر در راستای وظیفه ذاتی خویش مبنی بر معرفی شهدا به ویژه شهید بهشتی به نسل های سوم و چهارم انقلاب به عنوان معمار قوه قضائیه و تدوین کننده قانون اساسی هرساله از یکم تا هفتم تیرماه به نام هفته قوه قضائیه نام گرفته است.

دبیر ستاد بزرگداشت شهدای هفتم تیردر استان از برگزاری 800برنامه در استان خبر داد و اظهار داشت : مهمترین برنامه در مرکز استان برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر در روز دوشنبه 8تیرماه  ساعت 21درمسجد روضه محمدیه با سخنرانی وزیر محترم دادگستری دکتر پورمحمدی برگزار می شود.

زارع اضافه کرد: همچنین به همین مناسبت مجلس سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) از شب گذشته به مدت 3شب در بیت شهید پاکنژاد واقع در بلوار شهید صدوقی-بلوار شهید عابدی-کوچه شهید پاکنژاد برپا شده است.

وی تصریح کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شده ائمه جماعات مساجد استان دقایقی را بین نماز مغرب وعشاء در توصیف شخصیت شهید بهشتی به ایراد سخن بپردازند.

زارع در پایان از خانواده های معزز شهدا، جانبازان،ایثارگران و عموم مردم شهید پرور و ولایت مدار استان یزد دعوت کرد تا با حضور با شکوه  خود در این مراسم بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمایند.


آخرین اخبار آخرین اخبار