پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


دومین المپیاد ورزشی محلات در یزد برگزار می‌شود


مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی یزد از برگزاری المپیاد ورزشی محلات در یزد خبر داد.

به گزارش یزدامــــروز، محمدرضا دشتی، پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دومین دوره المپیاد ورزشی محلات در یزد از اول مرداد تا چهارم شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی، هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان، احیای نام محلات قدیم در یزد، شناخت ظرفیت‌های موجود در محلات از جمله حضور ورزشکاران و فضاهای مناسب برای ایجاد زمین‌های روباز درون محله‌ای و مجهز کردن فضاهای مناسب ورزشی در پارک‌های سطح شهر و ... اعلام کرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد ادامه داد: در این مسابقات دو گروه بانوان و آقایان حضور دارند که بانوان در 11 رشته تیمی و انفرادی و آقایان در 14 رشته تیمی و انفرادی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود: بانوان در بخش تیمی در رشته‌های بسکتبال سه نفره، والیبال، وسطی و هفت‌سنگ و در بخش انفرادی در رشته‌های دارت، تنیس روی میز، بدمینتون، شطرنج، کاراته کنترلی، دو و میدانی و تیراندازی با اسلحه بادی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

دشتی بیان کرد: آقایان نیز در بخش تیمی در رشته‌های بسکتبال سه نفره، فوتبال گل کوچک، والیبال، وسطی و هفت‌سنگ و در بخش انفرادی در رشته‌های دارت، تنیس روی میز، بدمینتون، شطرنج، پهلوانی زورخانه‌ای، کاراته کنترلی، دو و میدانی، تیراندازی با اسلحه بادی و دوچرخه‌سواری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد خاطر نشان کرد: در این مسابقات جوایز ارزنده‌ای برای برندگان در نظر گرفته شده به نحوی که به تیم اول این رقابت‌ها مبلغ 1.5 میلیون تومان، تیم دوم یک میلیون تومان، تیم سوم 500 هزار تومان اهدا خواهد شد.

وی ادامه داد: علاوه بر این به قید قرعه، دو جایزه 500 هزار تومانی به تیم‌های شرکت‌کننده در المپیاد محلات یزد اهدا خواهد شد.

دشتی عنوان کرد: در رشته‌های انفرادی نیز به نفر اول مبلغ 300 هزار تومان، نفر دوم 250 هزار تومان و نفر سوم 200 هزار تومان اهدا خواهد شد ضمن اینکه در این بخش نیز به قید قرعه دو جایزه 200 هزار تومانی به شرکت‌کنندگان در رشته‌های انفرادی اهدا می‌شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد، مهلت ثبت‌نام در دومین دوره المپیاد محلات را تا روز پنج‌شنبه، 25 تیرماه جاری اعلام کرد و افزود: متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام با شماره تلفن 37254444 تماس حاصل کرده یا به مکان ثبت‌نام واقع در بلوار شهید صدوقی، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه علاقمندان همچنین می‌توانند به کلیه هیئت‌های ورزشی نیز برای ثبت‌نام مراجعه کنند، افزود: کارت بیمه ورزشی، یک قطعه عکس، کپی صفحه اول شناسنامه، واریز مبلغ 5 هزار تومان برای ورزش تیمی و 5 هزار تومان برای ورزش انفرادی به شماره حساب 2008615333 بانک تجارت شعبه طالقانی به نام سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد از مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام است.

دشتی اظهار امیدواری کرد: با برگزاری این المپیاد ورزشی، روحیه همکاری و نشاط در محله‌های یزد احیا شود و بتوانیم مسابقات ورزشی را به طور مستمر در محله‌های یزد به ویژه محله‌های قدیمی اجرا کنیم.

 

منبع:فارس


آخرین اخبار آخرین اخبار