پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نامه رسمی وزارت خارجه عربستان

دو پلیس خاطی فرودگاه جده به اشد مجازات می‌رسند


وزارت خارجه عربستان (شعبه منطقه مکه مکرمه) در جدیدترین نامه رسمی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در جده در خصوص حرمت شکنی دو مأمور سعودی اعلام کرد که این دو مأمور به اشد مجازات خواهند رسید.

به گزارشیزد امـــــروزاز تسنیم، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی حج، وزارت خارجه عربستان سعودی (شعبه منطقه مکه مکرمه) در نامه‌ای رسمی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در جده در خصوص حرمت شکنی دو مأمور سعودی اعلام کرد که این دو مأمور به اشد مجازات خواهند رسید.


در بخشی از این نامه آمده است: در خصوص تعرض دو پلیس فرودگاه بین‌المللی ملک عبدالعزیز جده (سالن حجاج) به دو جوان عمره‌گزار ایرانی، این وزارتخانه اعلام می‌کند که دستگاه‌های ذی‌ربط این موضوع را به‌همراه متهمان به هیئت بازجویی و دادستانی به‌منظور تکمیل اقدامات لازم ارجاع داشته است.


در ادامه این نامه تصریح شده است: این وزارتخانه همچنین تأکید می‌کند که دستگاه‌های پادشاهی (عربستان) که مبنی بر شرع اسلام پایه‌گذاری شده‌اند، خود را مکلف به اعمال اشد مجازات نسبت به کسانی که محکوم شوند می‌داند و در این راستا کنسولگری ایران نسبت به حکم صادره در این خصوص مطلع خواهد شد.آخرین اخبار آخرین اخبار