پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

بسیج دانشجویی دانشگاه یزد، خطاب به استاندار:

دیدار با این فتنه گر،چهره شما را مخدوش کرد/ یا اعلام برائت کنید ؛ یا منتظر عواقب عمل خود باشید


بدانید که از حافظه‌ی ملت پاک نخواهد شد که خاتمی که یکی از صحنه گردانان اصلی فتنه 88 است، هنوز بر رفتار گذشته‌ی خود اصرار دارد. نصیحت ما به شما این است که اعلام برائت کنید از اهل فتنه و الا شاهد عواقب آن خواهید بود.

به گزارش یزدامــــــروز، بسیج دانشجویی دانشگاه یزد با انتشار بیانیه ای ضمن محکومیت دیدار استاندار یزد با یکی از سران فتنه خواستار پاسخ گویی این مقام مسئول در رابطه با اقدام عجیب خود شد. متن این نامه که نسخه ای از آن در اختیار «یزد رسا» قرار گرفته بدین شرح است:

بسمه تعالی


جناب آقای سید محمد میر محمدی
استاندار محترم یزد
با سلام و عرض ادب، خبر دیدار اخیر شما با سید محمد خاتمی که از عناصر اصلی فتنه هشتاد و هشت می‌باشد موجب رنجش خاطر مردم و دانشجویان شده است و این دیدار چهره‌ی مورد اعتماد و متعهدی که از شما در ذهن مردم این استان شکل گرفته بود را, خدشه‌دار کرده است.


آقای استاندار دیدار با سران فتنه نه تنها دردی را دوا نمی‌کند بلکه سبب ایجاد تنش و تفرقه در فضای سیاسی و اجرایی استان خواهد شد. این در حالی است که رهبر معظم انقلاب تأکید بر مرزبندی مسئولان با فتنه گران داشته و دارند.


آقای میر محمدی هدف از برگزاری این جلسه با فردی که هنوز تکلیفش با نظام مشخص نیست چه می‌تواند باشد؟ آیا بهتر نیست برای حل مشکلات استان از نیروهای متعهد و اصیل انقلابی استفاده کنید.


استاندار محترم جنابعالی به دیدار کسی شتافته‌اید که فتنه گر بودنش بر همگان آشکار است و این دیدار به معنای عبور از خط قرمزی است که رهبر معظم انقلاب در رفتار با فتنه گران ترسیم کرده‌اند. کسی که در سال هشتاد و هشت بر طبل فتنه و آشوب می‌کوبید و طرح دروغین مسئله‌ی تقلب را محور فعالیت‌های خود قرار داد و ماه‌ها کشور عزیز اسلامی مان را به آشوب کشاند و هنوز بابت آن آسیب‌ها و ضربه‌ها از ملت عزیز ایران عذرخواهی نکرده است, چطور می‌تواند یاری دهنده‌ی استان باشد؟! چه خوب بود جنابعالی از او می‌پرسیدید که چرا با چنین دیدارهایی فشار اجتماعی و سیاسی را بر دولت یازدهم افزایش می‌دهد و واقعاً چه هدفی را دنبال می‌کند.


آقای استاندار بدانید که از حافظه‌ی ملت پاک نخواهد شد که خاتمی که یکی از صحنه گردانان اصلی فتنه هشتاد و هشت است و هنوز او بر رفتار گذشته‌ی خود اصرار دارد, لذا هیچ جایگاهی در عرصه‌ی قدرت نخواهد داشت.


نصیحت برادرانه‌ی ما به شما این است که اعلام برائت کنید از اهل فتنه و الا شاهد عواقب آن خواهید بود.


بسیج دانشجویی دانشگاه یزد
بیست و هشتم آبان ماه یک هزار و سیصد و نود و سه

آخرین اخبار آخرین اخبار