پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر؛

دیدار جمعی از هنرمندان یزدی با خانواده‌ «شهید هنرمند»+تصاویر


به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، جمعی از اساتید، هنرجویان و سینماگران انجمن سینمای جوان یزد با خانواده‌ی شهید هنرمند؛ «حمید دانشجو» دیدار کردند.

به گزارش یزد رسا به نقل  یزدهنر؛ به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، جمعی از اساتید، هنرجویان و سینماگران انجمن سینمای جوان یزد با خانواده‌ی شهید هنرمند؛ «حمید دانشجو» دیدار کردند.

 

حاضران در این مهمانی صمیمانه ساعتی را پای صحبت‌های حسین دانشجو، معلم پیشکسوت و پدر شهید حمید دانشجو نشستند، مشاوران فرهنگی و هنری استاندار یزد نیز از جمله حاضران در این دیدار بودند.

 

دقایق پایانی این مهمانی به اعطای تابلوی نمادین کارت هنرجویی به خانواده‌ی شهید و اهدای کتاب کلیات اشعار حسین دانشجو (پدر شهید) به حضار و نیز نمایش ویدئوی «یکی از دوستان ما» با محوریت شهید دانشجو، سپری شد.

 

حمید دانشجو که از پیشگامان ثبت وقایع جبهه و خاطرات رزمندگان در استان یزد به شمار می‌آید، علاوه بر فعالیت در زمینه بازیگری تئاتر، در مقطعی از سال‌های ابتدای دهه‌ی شصت، هنرجوی انجمن سینمای جوان یزد بوده است.

 

گفتنی است وی در بیست‌ ونهم شهریور سال هزاروسیصدوچهل‌وسه، در یزد متولد شد و در هجدهم فروردین شصت‌وپنج، در جزیره‌ی مجنون به شهادت رسید.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار