پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

امام‌جمعه موقت یزد:


امام‌جمعه موقت یزد پیاده‌روی اربعین حسینی را موجب گسترش فرهنگ اهل‌بیت (ع) و ارتباط با ملیت‌های مختلف دانست و گفت: این راهپیمایی ثمره خون شهداست.

به گزارش یزدرسا؛ حجت‌الاسلام سید جواد آیت‌اللهی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد، پیاده‌روی اربعین حسینی را موجب گسترش فرهنگ اهل‌بیت (ع) و ارتباط با ملیت‌های مختلف دانست و گفت: این راهپیمایی ثمره خون شهداست و حضور میلیونی مسلمانان و عاشقان امام حسین (ع) به همگان درس ایستادگی، ولایتمداری و استکبارستیزی می‌دهد.

امام‌جمعه موقت یزد ادامه داد: امام حسین (ع) به همه امت اسلام و آزادی خواهان جهان آموخت که باید همواره در برابر ستمگران و ظالمان تا پای جان و برای دفاع از دین، اخلاق و انسانیت ایستادگی کرد.

وی بابیان این مطلب که زیارت اهل‌بیت (ع) نشانه وفاداری به آنان است ابراز داشت: زیارت اهل‌بیت (ع) حقی است که بر گردن ما گذاشته‌شده و این زیارت باید با تصدیق قلبی، شوق و رغبت بوده و علاوه بر اینکه حسن فعلی از حسن فاعلی هم برخوردار باشد.

آیت‌اللهی فلسفه قیام امام حسین (ع) را ایستادگی در برابر ظلم برشمرد و ابراز داشت: در زمان ما سلطان ستمگران آمریکای جنایتکار است که باید در برابر او ایستادگی کرد و تسلیم خواسته‌های واهی او نشد.

وی با اشاره به دستگیری روح‌الله زم اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز داشت: این اقدام، شاهکار اطلاعاتی سپاه درراستای اهداف نظام و برخورد با منافقان و ضدانقلاب بود و ضربه بزرگی به دشمنان نظام اسلامی زد فلذا از آنان تشکر می‌کنم و برای آنان در ادامه راه آرزوی موفقیت دارم.

امام‌جمعه موقت یزد به اهمیت مقابله با تهدید نرم و فرهنگی دشمنان در کشور اشاره کرد و هوشیاری و بصیرت مسئولان را در مقابل آن‌ها خواستار شد و گفت: تهدید فرهنگی و اعتقادی از تهاجم نظامی به کشور خطرناک‌تر است و باید همه در قبال آن احساس تکلیف کنند.


آخرین اخبار آخرین اخبار