پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مسئول کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر خبر داد

راه اندازی «پرتال خبری وای فجر» در اولین روز دهه مبارک فجر /لزوم تبیین گفتمان امام خمینی(ره) برای نسل جوان


مسئول کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر، از راه اندازی «پرتال خبری وای فجر» در اولین روز دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش یزد امـــروز به نقل از یزد رسا؛ مسئول کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر،درنشست خبری امروز (شنبه) ازتشکیل 25 کمیته دهه فجربرای هرچه بهتر برگزار شدن جشن انقلاب خبرداد و گفت: بزرگترین خدمت به نسل جوان ونوجوان کشور تبیین گفتمان امام خمینی(ره) است و از رسانه ها خواهشمندم در این زمینه قدم های جدی بردارند.


داوود پاک طینت خبرنگاران را پیوند دهنده جامعه و آرمان های امام و انقلاب برشمرد وافزود: دستاوردهای علمی، اقتصادی و صنعتی دستاوردهای مهمی هستند اما امروز، نیاز نسل جوان آشنایی با دستاوردهای فرهنگی و اجتماعی انقلاب است که بزرگترین آن انتخابات می باشد.


وی با اشاره به انتخابات مهم سال آینده گفت: در قبل از انقلاب نظرمردم در مورد حاکمان خود، نه پرسش می شد و نه مهم بود ولی امروز به برکت این انقلاب بیش از 30بار از مردم در انتخابات گوناگون نظر خواهی شده است.


مدیر روابط عمومی استانداری یزد همچنین ازراه اندازی«پرتال خبری وای فجر» دراولین روزاز دهه مبارک فجر خبر داد و اضافه کرد: این سایت برای پوشش برنامه ها وعملکرد دستگاه های اجرایی استان در این دهه  طراحی، و اجرایی می شود.

وی پرتال خبری مذکوررا خوراک خبری مناسبی برای رسانه های استان دانست واظهار داشت: جهت پایش عملکرد روزانه دستگاه ها نیز، باکس ثبت برنامه های روزانه، در این پرتال طراحی شده است.


پاک طینت تشکیل باشگاه خبرنگاران افتخاری فجر و اعلام برنامه های فرمانداری ها، در سایت وای فجر را از دیگر اقدامات کمیته ارتباطات واطلاع رسانی دهه فجر عنوان کرد.


وی خطاب به خبرنگاران وعکاسان خبری نیزگفت: امسال جایگاه مناسبی درراهپیمایی 22 بهمن، برای خبرنگاران وعکاسان خبری تدارک دیده شده است تا شما عزیزان بتوانید به بهترین شکل ممکن این مراسم را پوشش دهید.


آخرین اخبار آخرین اخبار