پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رییس بسیج رسانه یزد:


رییس بسیج رسانه یزد گفت: بیشتر رسانه‌های گروهی استان با کمبود خبرنگاران متخصص در رشته‌های مختلف برای اطلاع رسانی مواجه هستند و برای رفع این معضل باید نسبت به شناسایی، آموزش و تربیت نیروهای علاقه‌مند و دلسوز اقدام کرد.

به گزارش یزدامروز، مصطفی گل‌محمدی عصر پنجشنبه در دومین نشست هیات اندیشه‌ورز جمعی از فعالان رسانه‌ای یزد افزود: وجود خبرنگاران فعال متخصص به کیفیت و ارتقای سطح علمی رسانه‌های گروهی به خصوص در  مطبوعات استان کمک می‌کند.

وی ادامه داد: شناسایی افراد علاقه‌مند و ارائه آموزش های لازم با حضور استادان مجرب رشته ارتباطات و علوم اجتماعی از جمله راهکار رفع مشکل موجود است که بسیج رسانه آمادگی خود را برای حل آن اعلام می‌دارد .

رییس بسیح رسانه استان یزد با بیان اینکه قبلا دوره آموزش خبرنگاری در یزد و برخی شهرستان های استان برگزار شده است بر تداوم آن در سال‌جاری به خصوص به صورت تخصصی  با همکاری سایر سازمان‌ها به عنوان یک ضرورت در کار  اطلاع رسانی تاکید کرد.

گل محمدی اظهار کرد: هرچه در مطبوعات و خبرگزاری‌ها مطالب دقیق علمی و تخصصی بیشتر باشد بدون شک اقبال عمومی و ترویج فرهنگ روزنامه‌خوانی در بین مردم و جوانان افزایش می‌یابد .

در این جلسه همچنین به اهمیت برگزاری جلسه‌های هم اندیشی و نقد و بررسی رسانه‌ها با حضور تعدادی از اصحاب رسانه و فعالان شبکه‌های اجتماعی اشاره شد.


آخرین اخبار آخرین اخبار