پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نقش رسانه در بیداری مردم؛

رسانه هایی که خواب از چشمان پادوهای فتنه ربودند


شنیده های موثق حاکیست که استانداری یزد برای جلوگیری از تنویر افکار عمومی ، در اقدامی بی سابقه در عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ، از روز گذشته با تماس های مکرر با فرمانداران شهرستان ها و مدیران ارشد استان خواستار کنترل و نظارت بیشتر بر روی اخبار رسانه های محلی در راستای سانسور شدید اخبار انتقادی و روشنگرانه در این رسانه ها شده است !

به گزارش یزدامروز، در پی انتشار اخبار دیدار میرمحمدی، استاندار یزد و توصیه وی به جمعی از مدیران ارشد استانداری یزد و برخی از فرمانداران در شتافتن برای دست بوسی، ملازمت و «پادویی فتنه گران» در ساعت اداری و با هزینه بیت المال، برای احیاء و بزک فتنه گران، به رغم تأکید نهادهای نظارتی بر حفظ خط قرمز نظام و عدم تقویت و ارتباط با فتنه گران ، این اقدام خلاف قانون استاندار یزد به سرعت نه تنها مورد تقبیح عموم مردم دارالعباده یزد ؛ بلکه در سرتاسر کشور قرار گرفته و بازتاب های منفی داشت.
 
موج اعتراضات مردمی و نهادها و تشکل های دانشجویی به قدری زیاد شد که میرمحمدی را وادار به عکس العمل کرده و وی را در مقابل افکار عمومی قرار داده است.
 
شنیده های موثق حاکیست که استانداری یزد برای جلوگیری از تنویر افکار عمومی ، در اقدامی بی سابقه در عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ، از روز گذشته با تماس های مکرر با فرمانداران شهرستان ها و مدیران ارشد استان خواستار کنترل و نظارت بیشتر بر روی اخبار رسانه های محلی در راستای سانسور شدید اخبار انتقادی و روشنگرانه در این رسانه ها شده است!
 
به گفته یک شاهد عینی ، ساعت 6 صبح امروز استانداری یزد با تماس با فرماندار یکی از شهرستان ها بر نظارت دقیق تر در عدم انتشار اخبار توسط پر مخاطب ترین رسانه مجازی این شهرستان و مراقبت در عدم انتشار این اخبار در سایت های محلی شهرستان ها تأکید کرده است !
 
دسترسی آزاد مردم به اطلاعات ، دانستن حق مردم است ، مردم محرم اسرار نظام هستند ، حق آزادی بیان ، حقوق شهروندی و ... از شعارهایی است که برخی از افراد تا قبل از تکیه بر مسند مدیریت برای تخریب رقیب سر می دهند ؛ اما به محض حذف رقیب ، خود همین افراد فرماندهی سانسور را قبضه کرده و به مبارزه با آزادی بیان و انتقاد و ... بدل می شوند.
 
یزدرسا/

آخرین اخبار آخرین اخبار