پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان یزد در مصاحبه با یزدامروز؛

رستوران آمریکائی Kfc در یزد مجوز فعالیت ندارد


معاون اجتماعی نیروی انتظامی یزد در خصوص فعالیت رستورا ن kfc در یزد گفت: این رستوران هیچ گونه مجوز فعالیت از اداره نظارت بر اماکن استان دریافت نکرده و به صورت غیر قانونی در حال فعالیت است .

به گزارش یزدامروز؛ چندی قبل خبر افتتاح یک رستوران آمریکائی با نام  تجاری kfc  و با اخذ  مجوز رسمی از وزارت بهداشت، اماکن و سازمان صنعت معدن و تجارت در یزد توسط رسانه های استان منتشر شد

سایت خبری یزد ندا در این خصوص نوشت: در پی فراهم شدن موقعیت های اقتصادی!! چهار ماه قبل شعبه kfc در صفائیه یزد با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، اماکن و سازمان صنعت معدن و تجارت افتتاح شده و اکنون مشغول سرویس دهی به مردمان یزد است.

از آن جا که که این رستوران‌ها همواره اعلام کردند قصد اففتاح شعبه در ایران را ندارند واز طرفی  تنها دوروز پس از آغاز فعالیت رستوران مذکور در تهران، این رستوران به علت نداشتن مجوزتوسط اداره نظارت بر اماکن پلمپ شد اما همچنان شاهد فعالیت نمایندگی آن در یزد هستیم.

به همین دلیل جهت روشن شدن این موضوع که چگونه یک رستوران آمریکائی می تواند با وجود تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب نسبت به هوشیاری مسئولین در برابر پروژه نفوذ دشمن ،در سایه غفلت مسئولین استان فعالیت کند به سراغ معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان یزد رفتیم.

سرهنگ محمدرضا مزیدی در این خصوص به خبرنگار یزد امروز گفت : رستورا ن kfc در یزد هیچ گونه مجوز فعالیت از اداره نظارت بر اماکن استان دریافت نکرده و به صورت غیر قانونی در حال فعالیت است .

مزیدی تاکید کرد: البته اقدامات قانونی جهت تعطیلی واحد یاد شده طبق ماده 27قانون نظام صنفی از سوی این اداره صورت گرفته است
 


آخرین اخبار آخرین اخبار