پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یزد:

رشته پروتز دندان در کنکور آینده حذف می شود


چند روز گذشته خبر تجمع دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه یزد به دلیل حذف کار‌شناسی پیوسته رشته پروتزهای دندانی در برخی رسانه های محلی به همراه عکس های این تجمع منتشر شد که معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یزد در این خصوص گفت...

به گزارش یزد امــــروزبه نقل از یزد رسا، چند روز گذشته خبر تجمع دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه یزد به دلیل حذف کار‌شناسی پیوسته رشته پروتزهای دندانی در برخی رسانه های محلی به همراه عکس های این تجمع منتشر شد .


در پی انتشار این خبر و خبر ابلاغیه ای از جانب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به ۱۱ دانشکده دندانپزشکی کشور تحت عنوان پذیرش دانشجو درمقطع کاردانی و حذف کار‌شناسی پیوسته رشته پروتز دندان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا اظهار داشت:بر اساس تصمیم شورای گسترش وزارت بهداشت مقطع کارشناسی پیوسته رشته پروتز دندان حذف شده است.


دکتر محمود نوری شادکام گفت: این تصمیم شامل افرادی می شود که سال آینده در کنکور سراسری شرکت می کنند و دانشجویانی که هم اکنون مشغول تحصیل در این رشته هستند شامل این تصمیم نمی شوند و در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل می شوند.


وی در خصوص تجمع دانشجویان پروتز دندان دانشگاه یزد، با بیان اینکه حقی از دانشجویان فعلی ضایع نشده است اذعان داشت: حق دانشجو است که نسبت به هر موضوعی که احساس کند حقش ضایع شده است یا احساس خطر کند اعتراض کند و ما نیز مسئول بودیم اعتراض دانشجوها را منعکس کنیم.


دکتر شادکام افزود: تصمیم نهایی در این خصوص به عهده شورای گسترش وزارت بهداشت است.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار