پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان یزد خبرداد

رشد 120 درصدی پرداخت تسهیلات تولید طی 40 روز در یزد


رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان یزد با اشاره به وضعیت عملکرد بانک‌های عامل استان در تسهیلات رونق تولید از رشد 120 درصدی پرداخت این تسهیلات طی 40 روز گذشته خبر داد.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزد آوا، رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان یزد در پنجاهمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، گفت: تاکنون در قالب این کارگروه 52 کمیته تخصصی، 622 جلسه کارشناسی تشکیل شده که نزدیک به سه هزار مصوبه برای بیش از دو هزار و 800 پرونده مطروحه در برداشته است.

محمدرضا علمدار افزود: بیشترین مصوبات کارگروه‌های تسهیلات و رفع موانع تولید برای موارد بانکی با نزدیک به 2500 مورد بوده و صنایع نساجی، شیمیایی، معدنی و فلزی به ترتیب با 497، 482، 478 و 457 پرونده، بیشترین پرونده‌های مطرح شده در این جلسات را به خود اختصاص داده‌اند.

وی با اشاره به وضعیت عملکرد بانک‌های عامل استان در خصوص تسهیلات رونق تولید گفت: در 40 روز گذشته با 120 درصد رشد پرداخت تسهیلات رونق تولید هم از لحاظ مبلغ و هم تعداد مواجه بودیم.

علمدار اعلام کرد: در این کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در مجموع 129 درخواست تسهیلات برای بانک‌های عامل از جمله صادرات، ملی، کشاورزی، تجارت و ... مطرح شد که با مبلغ  206 هزار و 940 میلیون تومان به تصویب رسید.

انتهای پیام/

 


آخرین اخبار آخرین اخبار