پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

رفاقت و دوستی با آمریکا؛سبب تامین منافع و سلطه آن ها بر ایران خواهد شد


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم افتتاحیه دومین مرحله دوره بصیرت پلیس استان یزد گفت: ملت ایران، امروز بیدار بوده و فریب نیرنگ‌های استکبارجهانی و "ایادی" آنها را نمی‌خورد و می داند که رفاقت و دوستی با آمریکا هیچ منفعتی را برای ایران اسلامی ما نداشته بلکه باعث تامین منافع آمریکا و سلطه آنها بر کشور می شود.

به گزارش یزدامروزبه نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم افتتاحیه دومین مرحله دوره بصیرت پلیس استان یزد، گفت: کشورهای استکباری به ویژه آمریکا در دوران طاغوت کاری کردندکه ملت ایران نمی‌توانست استقلال داشته باشد و همه امورات به ‌دست آمریکایی‌ها بود؛ به‌طوری‌که تمام امور سازمان‌ها و ادارات در اختیار مستشاران آمریکایی قرار داشت.

سردارفتوحی ادامه داد: ملت ایران، امروز بیداربوده و فریب نیرنگ‌های استکبارجهانی و "ایادی" آنها را نمی‌خورند و می دانند که رفاقت و دوستی با آمریکا هیچ منفعتی را برای ایران اسلامی ما ندارد بلکه باعث تامین منافع آمریکا و سلطه آنها بر میهن اسلامی، می شود.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: از طرفی همین استقلال و آزادی است که توانسته ایران را به عنوان ملتی تأثیرگذار در جهان به دیگر ملل جهان بشناساند و اگر بخواهد این روند پیشرفت را ادامه دهد، باید با بصیرت و هوشیاری بیش از پیش در جهت تحقق اهداف اسلامی و انقلابی خود حرکت کند.

وی با اشاره به اینکه نفوذ به دو شکل فردی و جمعی صورت می گیرد، گفت:دشمن در این برهه از زمان، راه نفوذ را در پیش گرفته تا بتواند با انحراف و تفرقه در نخبگان به اهداف خود برسد.


آخرین اخبار آخرین اخبار