پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رقابت بر سر کرسی‌های بهارستان شروع شد

رقابت ناظمی اردکانی و تابش در انتخابات آینده مجلس اردکان؟!


این روزها گمانه‌زنی‌های متعددی درباره کاندیداهای حاضر در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی جریان دارد و اسامی متعددی برای این رقابتها در سطح رسانه‌ها اعلام می‌شود.

به گزارش یزد رسا به نقل از  اردکان گویا به نقل از اردکان خبر، این روزها گمانه‌زنی‌های متعددی درباره کاندیداهای حاضر در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی جریان دارد و اسامی متعددی برای این رقابتها در سطح رسانه‌ها اعلام می‌شود.

اما چند روز پیش لیستی از اسامی وزرای دولتهای نهم و دهم در رسانه‌های کشوری منتشر شد و گمانه‌زنی‌هایی در این خصوص مطرح گردید.

یکی از این اسامی مطرح شده دکتر محمد ناظمی اردکانی (وزیر تعاون دولت نهم و رئیس سازمان ثبت احوال کشور در دولتهای دهم و یازدهم، استاندار سابق قم و رئیس سابق سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور) بوده است که البته تنها چهره یزدی مطرح در میان این اسامی هم بود.

البته در این خبرها اشاره‌ای به حوزه انتخابیه متبوع دکتر ناظمی نشده اما اگر خبر کاندیداتوری وی صحت داشته باشد و وی قصد کاندیداتوری از زادگاه خود را داشته باشد، احتمالا باید شاهد رقابت وی با محمدرضا تابش در انتخابات آتی در حوزه انتخابیه اردکان بود.

به هر صورت این روزها دکتر ناظمی اردکانی نسبت به این مطلب تکذیب یا تاییدی نداشته است و در صورت حضور وی در این حوزه انتخابیه احتمالا شاهد رقابت داغی خواهیم بود.


آخرین اخبار آخرین اخبار