پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

استاد ابوالقاسمی در یزد:

رهبر انقلاب فرمودند سلام و تسلیت مرا به مردم یزد برسانید/ گریه شدید آقا/ پیشنهاد دفن قاری بین المللی یزدی در حرم امام هشتم(ع)


استاد ابوالقاسمی گفت: قبل از آمدن به یزد در محضر رهبر انقلاب تلاوت داشتم. زمانی که رهبر انقلاب مطلع شدند که برای شرکت در این جلسه به یزد می آیم فرمودند سلام و تسلیت مرا به مردم یزد برسانید و من اکنون حامل پیام رهبر انقلاب برای شما هستم.

به گزارش یزدامــــــــروزبه نقل از عصر فرهنگ، محفل انس با قرآن کریم به مناسبت درگذشت مهاجر الی الله طلبه شهید و قاری بین المللی حاج حسن دانش در یزد برگزار شد.

استاد حاج احمد ابوالقاسمی در این مراسم با ابراز تاسف از درگذشت حاج حسن دانش گفت: این اتفاق از آن ضایعه هایی است که هیچ چیز نمی تواند آن را جبران کند. سال ها طول می کشد تا شخصی مثل دانش پا به عرصه فعالیت های قرآنی بگذارد.

قاری بين‌المللی قرآن كريم اظهار کرد: یک هفته ای است که این داغ به دلمان نشسته است و التیام نمی یابد. چاره ای نیست باید صبر کنیم. شیعه بودن و شیعه خوب بودن خرج دارد. مهم این است که چه کسی انتخاب شود تا خرج این راه شود.

استاد ابوالقاسمی بیان داشت: دانش برای همه بود. تازه میخواست رسالت اصلی که بر دوش داشت اجرا کند. قطعا بدانید این خون اثر خود را می گذارد.

وی گفت: قبل از آمدن به یزد در محضر رهبر انقلاب تلاوت داشتم. زمانی که رهبر انقلاب فهمیدند که برای شرکت در این جلسه به یزد می آیم فرمودند سلام و تسلیت مرا به مردم یزد برسانید و من اکنون حامل پیام رهبر انقلاب برای شما هستم.

ابوالقاسمی ادامه داد: همچنین یکی از مسئولین دفتر رهبر انقلاب می گفت زمانی که می خواستیم خبر درگذشت این عزیزان را به رهبر انقلاب بدهیم علاوه بر عکس آن ها قصد داشتیم صوت تلاوتشان را نیز برای رهبر انقلاب پخش کنیم ولی آیت الله خامنه ای با مشاهده عکس این عزیزان طوری گریه کردند که از این کار منصرف شدیم. پس از آن رهبر انقلاب پیشنهاد دادند که این عزیزان در حرم امام رضا(ع) دفن شوند. که اگر خانواده حاج حسن این اجازه را بدهند این کار انجام می شود.

وی در پایان تاکید کرد: امیدواریم از شفاعت این شهدا بهره مند شویم.


آخرین اخبار آخرین اخبار