پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد خبر داد:

روابط عمومي ورزش و جوانان استان، جزو سه روابط عمومی برتركشور/ برگزاري جشنواره فيلم «سه دقيقه با ورزش» به زودی در یزد


مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد در نشست تخصصي روابط عمومي‌‌هاي هيات ورزشي استان يزد با قدرداني از فعاليت‎‎هاي روابط عمومي‎‎هاي ورزشي استان در رابطه با انعكاس اخبار اين حوزه گفت: براساس ارزيابي‏‏ هاي وزارت ورزش و جوانان، روابط عمومي ورزش و جوانان استان، جزو سه روابط عمومی برتر كشور قرار دارد.

 به گزارش خبرنگار یزد امــــــــروز؛ عصر دیروز نشست تخصصي روابط عمومي‌‌هاي هيات ورزشي استان يزد  با حضور رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، روسا، دبيران و مسئولان هيات‎‎ها و باشگاه‎‎هاي ورزشي استان برگزار شد.

 

درابتدای این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در سخنانی با اشاره به وجود استعدادهای فراوان ورزشی در استان گفت: هرچند استان یزد از نظر امکانات ورزشی از سهم پایینی برخوردار می باشد اماامکانات ناکافی هم نتوانسته در برابر استعداد و سخت کوشی ورزشکاران یزدی مانع ایجاد کند.

 

مسعود شریعتی با قدرداني از فعاليت‎‎هاي روابط عمومي‎‎هاي ورزشي استان در رابطه با انعكاس اخبار اين حوزه گفت: : براساس ارزيابي‏‏ هاي وزارت ورزش و جوانان، روابط عمومي ورزش و جوانان استان، جزو سه روابط عمومی  برتر كشور قرار دارد.

 

شریعتی با اشاره به فعاليت 47 هيات ورزشي در استان يزدگفت: براي تدوين سند توسعه جامع ورزش استان تلاش های خوبی صورت گرفته و اين سند با مشاركت هيات‏‏هاي ورزشي استان در حال تدوين است.

 

 وی ابراز اميدواري کرد اجراي این سند، راهگشاي توسعه ورزش یزد  در تمامي رشته‏‏ها و حوزه‏‏ ها باشد.

 

متولی ورزش استان در ادامه با تاكيد بر اهميت توسعه ورزش همگاني،از برگزاري جشنواره فيلم «سه دقيقه با ورزش» در سه بخش آماتوري، حرفه‎‎اي و فيلم نامه نويسي خبر داد.

 

شریعتی همچنين با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در حوزه سمن‏‏ها اظهار داشت: متاسفانه علي رغم تلاشهاي خوبي كه با امكانات و هزينه‎‎هاي اندك در اين تشكل‎‎هاي مردمي انجام مي‎‎شود، فعاليت‎‎ها اين بخش كمتر ديده شده و روابط عمومي‎‎ها باید اين حوزه را بیش از پیش تقويت کنند.

 

مدير كل ورزش و جوانان استان در پایان سخنانش خواستار مساعدت وزارت ورزش و جوانان در تامين امكانات روابط عمومي‌‌هاي هيات ورزشي استان براي اقدامات موثرتر شد.

 

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان نیز هم با اشاره به ظرفيت‎‎هاي اقتصادي و صنعتي استان يزد و نقش ورزش در ايجاد نشاط اجتماعي و وفاق ملي گفت : مشخص نیست سرمايه‎‎هايي كه روزي ورزشكاران استان را به رقابت‎‎هاي ليگ برتر مي‎‎فرستاد و30 هزار جوان حاضر در ليگ‎‎هاي برتر كشور را در يزد ميزباني مي‎‎كرد امروز در كجا هزينه می شود؟

 

مازیار ناظمی همچنين با بیان این مطلب که انتقاد از وظایف رسانه ها می باشد تاكيد كرد: نقد بايد منصفانه بوده و در آن به مصلحت كشور نيز انديشيده شود.

 

ناظمی توجه روابط عمومي‎‎ها و مسئولان ورزش را به نظرات مردم ضروری دانست و افزود: باید استفاده از نظرات و پیشنهاد های مردم به عنوان حاكمان انقلاب  و انتقال آن ها به مدیران با جديت در برنامه‏‏ های روابط عمومی ها قرار گیرد.

 

معاون نيروي انساني و تحول اداري استاندار يزد هم در اين مراسم از روابط عمومي‏‏‌ها به عنوان قلب تپنده یک سازمان ياد كرد و خاطر نشان ساخت: توسعه و پيشرفت هر سازمان يا كشوري مديون روابط عمومي پويا و فعال است.

 

«عباسعلي رضايي» نقش فناوري اطلاعات و ارتباطات در حوزه روابط عمومي‏‏ها را مغفول خواند و بر استفاده از آخرين تكنولوژي‎‎هاي ارتباطي در حوزه روابط عمومي‏‏ها تاكيد كرد.

 

گفتنی است رونمایی از پرتال خبری اداره کل ورزش و جوانان استان،تبادل نظربین روسای هیئت های ورزشی و مسئولین ورزش استان و پخش نماهنگ فعالیت های روابط عمومی این اداره کل از دیگر بخش هایی این مراسم بود.


آخرین اخبار آخرین اخبار