پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

تا 7 روز دیگر؛

روحانی مرتبط با اجنه اعدام می شود


آیت الله مجید جعفری تبار(نوه شهید صدوقی) روحانی حامی حسن روحانی و خاتمی به جرم ارتباط با اجنه در دادگاه ویژه روحانیت محکوم و طی 7 روز آینده اعدام خواهد شد.

به گزارش یزد رسا، فارس برای مشخص شدن صحت اخبار منتشر شده درخصوص صدور حکم اعدام شیخ جعفرتبار به سراغ حجت الاسلام محمد جعفر منتظری رفته است تا از وی این موضوع را جویا شود که او عنوان می کند: «ما بنا نداریم اخبار مربوط به دادگاه ویژه را منتشر کنیم.»

 

رئیس دادگاه ویژه روحانیت می افزاید: «تنها چیزی که می‌توان در خصوص این پرونده گفت این است که حکم صادر شده برای این فرد، حکم بدوی بوده و می‌توان به این حکم اعتراض کرد و قابل تجدید نظر خواهد بود.»

 

احکام صادره در خصوص شیخ مجید جعفرتبار که قبلا منتشر شده بود شامل؛ یک بار اعدام به خاطر ارتداد, یک بار رجم به خاطر زنای محصنه, یک بار اعدام به خاطر لواط و یک بار اعدام دیگر، زندان، شلاق، خلع لباس دایم، دو سال حبس به دلیل فحاشی به امام و رهبری، محرومیت از مزایای طلبگی و مصادره اموال است.

 

همچنین همسر مجید جعفرتبار و سه تن از علما که از شاگردان وی بودند هم به اعدام و رجم محکوم شدند. در پرونده این افراد جرم های متنوعی چون زنای محصنه، لواط، مشروبخواری، کارچاق کنی، ارتباط با اجنه، نشر افکار ضاله و... به چشم می خورد.

 

گفتنی است پرونده این شیخ تبهکار سرانجام پس از سال ها لاپوشانی اطلاعات و دادگاه ویژه، با در جریان قرار گرفتن شخص رهبری و پیگیری ویژه ایشان از تیرماه امسال به جریان افتاده است!

 

از زمان دستگیری این شیخ تبهکار، با فشار جریان حاکم بر حوزه، بیش از 6 ماه از درز هرگونه خبری درخصوص این شیخ پلید به بیرون جلوگیری شده است. چراکه وی با برخی بیوت در ارتباط بوده و مبالغ هنگفتی که منبعش نامعلوم بوده است را به بیت امثال آیت ا...... می داده است. حتی مطلعان از پرونده این شیخ تبهکار از پیگیری برخی مراجع تقلید برای آزادی وی خبر دادند که پس از نمایش چند قطعه فیلم ، ایشان شدیدا سکوت کرده اند!

 

جعفرتبار سال ها پشتوانه مالی برخی بیوت قم بوده است ولی هنوز تمام منابع مالی وی فاش نشده است.

 

البته وابستگی به بیت صدوقی (بنیاد صدوق به عنوان یکی از کارتل های بزرگ اقتصادی کشور) یکی از منابع وی می باشد! نامبرده که پدرش مدت ها رئیس دفتر سیدکاظم شریعتمداری بود از طریق مادر وابسته به بیت شهید محراب یزد می باشد.

 

جعفرتبار نخستین کسی بود که ادعای حسن روحانی مبنی بر اینکه او نخستین کسی بوده که به امام خمینی(ره)، امام گفته است را در آستانه انتخابات ۹۲ نشر داد.

 

وی مبدع برخی از تعابیر کج فهمانه از ولایت می باشد که بر اساس همین تعابیر مفاسد خود را دنبال می کرد! به عنوان مثال وی می گفت: «اگر ولی (فقیه) به شخص بگوید همسرت از الان به تو حرام است و به من حلال، تکمیل عبودیت فرد در این اطاعت است!»

 

سرانجام وی خود را نه تنها ولی ا... مطلق و امام عصر بلکه خدا دانسته و به مریدان بر پایه همان تعابیر امر می کرده از همسرانشان جدا و آنها را به او تقدیم کنند و یا خواهر خود را...

 

یکی دیگر از عملکردهای مشکوک این شیخ پلید، پایه گذاری دهه های متعدد فاطمیه بوده است. وی سال گذشته در مسجد رفعت قم چهار دهه پشت سر هم گرفته بود و نوید داده بود امسال ۶ دهه می گیرد و قرار بود آن را به ۹ دهه افزایش دهد! در پایان تمامی این مراسمات هم پذیرایی گران قیمتی صورت می گرفت!

 

این نکته قابل تامل است که چنین فردی که به گفته مریدان حلقه اولش چون خود را تجلی ولایت کبری می دانسته و نماز هم نمی خوانده، با چه هدفی دهه های چندگانه فاطمیه می گرفته است؟! ناگفته نماند در این مراسمات مجلل افرادی از برخی از بیوتات و مسئولان کشوری نیز حاضر می شدند.

 

نکته مهم دیگر درباره جعفرتبار، وجود بیش از هزار میلیارد تومان فقط در حساب های بانکی مستقیم و غیرمستقیم وی در بانک های خیابان شهدا(صفاییه) قم می باشد! که شاید مثل خیلی چیزها منبع این پول نیز مسکوت بماند! وی از طریق استخاره تلفنی با 200 خط، (با همکاری مخابرات و کسر وجه از تماس گیرندگان) سالانه سودهای چندمیلیاردی نیز به جیب می زده است.

 

ستاد انتخاباتی حسن روحانی در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری سال 92، جعفرتبار را از مراجع تقلیدی که حامی وی شده اند معرفی کرد.

 

دکتر روحانی، روز 5 اردیبهشت در خلال سفر تبلیغاتی به شهر قم در خانه جعفرتبار حضور یافت و طی اظهاراتی که در تمامی رسانه ها بازتاب یافت، با وارد کردن برخی اتهامات به رئیس جمهور وقت گفت: «مگر می‌شود با خرافات، جن گیری، رمالی وموضوعاتی از این دست، کشور را اداره کرد؟»

 

خبرگزاری های مختلف مانند تسنیم، فارس، ایلنا و... اخبار و گزارش تصویری این دیدار را از خروجی های خود حذف کرده اند.

 

جالب اینکه آقای روحانی در جایی احمدی نژاد را به جن گیری و رمال بازی متهم می کند که آنجا لانه شیطان است و اقدامات شنیعی در آن صورت می گرفته است... سخنان روحانی به حوادث سال 90 برمی گردد، حوادثی که در خلال آن جن گیر را در رسانه های جریان سامانه به احمدی نژاد و مشایی مرتبط کردند .

 

بعدها هم علی رغم انتشار اخباری مبنی بر ارتداد و... غفاری، حکم ضعیفی(8 سال حبس) علیه او صادر شد و اکنون هم شنیده ها حاکی از خارج شدن وی از کشور است. این درحالی است که با محکومیت دوست و رفیق قدیمی حسن روحانی به اتهامات اثبات شده در دادگاه، رسانه ها در مورد ارتباط دولتی های فعلی با این فرد شیاد و ... سخن نمی گویند و حتی اخبار دیدار رییس دولت یازدهم با این شیخ پلید را از خروجی های خود حذف کرده اند.

 

بنابر گفته ی شاهدان عینی که مرتبط با پرونده جعفری تباه می باشند همان روز دیدار این شیخ دجال ۹۰۰ میلیون تومان نقد به ستاد روحانی داد!
منبع: عصر هامون
 


آخرین اخبار آخرین اخبار