پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

با فریاد مرگ بر آمریکای جهادگران؛

رونمایی از اثر جدید حامد زمانی در یک «اردوی جهادی» +صوت


جدیدترین اثر حامد زمانی با موضوع اردوهای جهادی در مراسم شب خاطره جهادی با حضور روستائیان و رزمندگان جبهه جهادی منتظران خورشید رونمایی گردید.

به گزارش یزد رسا، جدیدترین اثر حامد زمانی با موضوع اردوهای جهادی در مراسم شب خاطره جهادی با حضور روستائیان و رزمندگان جبهه جهادی منتظران خورشید رونمایی گردید.

بر این اساس در حاشیه برگزاری اردوی جهادی جبهه منتظران خورشید، مراسم شب خاطره جهادی در روستای ایلیخ بلاغی استان قم برگزار شد.
در این مراسم دکتر حسن زاده پزشکی که پس از 26 سال زندگی در آمریکا چند ماهی است به ایران آمده  و دومین اردوی جهادی خود را تجربه می کند خاطراتی از وضعیت جوانان در آمریکا و اردوهای جهادی جوانان ایرانی بیان نمود.
در ادامه این مراسم دکتر رحیم قربانی مسئول گروه های جهادی قرآنی کشور که تجربه های مختلفی را به عنوان دندان پزشک و استاد قرآنی در اردوهای خدمت رسانی به مناطق محروم دارد خاطرات خود را از روستاها سیستان و بلوچستان، خوزستان و قم بیان کرد.
همچنین در این مراسم کریم عابدینی جانباز دفاع مقدس و از اهالی روستا خاطرات خود را از نحوه جانبازی بیان نمود و سپس از مسئولین شورای روستاهای ایلیخ بلاغی،انجیرلی، نعمت آباد  و عباس آباد تقدیر به عمل آمد.
در پایان این مراسم حامد زمانی به عنوان اولین خواننده،  اثر هنری خود را نه در سالن های همایش که در یک روستای محروم رونمایی کرد.
این اثر فاخر هنری که (اهل نبرد) نام دارد پیرامون اردوهای جهادی و مناطق محروم بوده که به سفارش روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین تهیه و تولید گردیده است.
اهل نبرد که در شعر خود به کاخ نشینی و اشرافی گری نیز طعنه می زند توسط امیرعلی سلیمانی سروده شده است و امیر جمال فرد تنظیم کننده آن می باشد .
حامد زمانی علاوه بر خوانندگی آهنگسازی این کار را نیز برعهده داشته است.

برای دانلود آهنگ جدید حامد زمانی اینجا کلیک کنید

انتهای پیام/س*

خبرگزاری بسیج/Loading the player...آخرین اخبار آخرین اخبار