پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دبیر استانی کنگره سراسری شهدای هنرمند عکاس خبر داد

رونمایی از اثر 70 شهید هنرمند عکاس در «یک پلک آسمان» /آغاز دومین روز کنگره، با تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا


پارسائیان، مسئول بسیج هنرمندان استان یزد، از برگزاری نمایشگاه عکس، رونمایی از دو اثر موسیقیایی، رونمایی از تمبر کنگره، توزیع ویژه‌نامه یک پیک آسمان، اجرای نمایش‌نامه و تجلیل نمادین از خانواده‌های شهدا در این کنگره خبر داد.

به گزارش یزد امروز، محمد پارسائیان، دبیر استانی کنگره سراسری شهدای هنرمند عکاس، در نشستی با اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری کنگره‌ «یک پلک آسمان» یادواره شهدای عکاس کشور در استان، اعلام کرد: در این یادواره از 70 اثر شهدای عکاس رونمایی می‌شود.


وی در ادامه با تشریح برنامه‌های این کنگره‌ی دو روزه گفت: افتتاحیه این برنامه روز سه شنبه 27 آبان ماه با نشست عکاسان در هتل فهادان کلید خواهد خورد.


مسئول بسیج هنرمندان استان یزد همچنین از دیدار با خانواده شهدا خبر داد و گفت: از دیگر برنامه‌های روزه اول کنگره دیدار عکاسان کشوری و استانی با خانواده 6 شهید عکاس استان است.


وی افزود: فردا شب و با همکاری انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان استان، شب شعر «اوج هنر» با محوریت شهدای عکاس برگزار می‌شود.


پارسائیان با بیان اینکه برنامه‌های روز دوم کنگره، با تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا در گلزار شهدای خلدبرین آغاز می‌شود، عنوان کرد: در این مراسم سران استانی، مسئولین و خانواده‌های شهدا حضور خواهند یافت.


دبیر استانی کنگره شهدای هنرمند عکاس از تدارک برنامه‌های ویژه جهت اختتامیه «یک پلک آسمان» خبر داد: رونمایی از دو اثر موسیقیایی، رونمایی از تمبر کنگره، توزیع ویژه‌نامه یک پیک آسمان (شامل مقالات عکاسان سراسر کشور)، اجرای نمایش‌نامه و تجلیل نمادین از خانواده‌های شهدا از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در «اجلاسیه» این کنگره دو روزه است.


گفتنی است برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی در هتل فهادان، با حضور اساتید برجسته کشوری از برنامه‌های جنبی این یادواره است.

منبع: یزد رسا

 

آخرین اخبار آخرین اخبار