محتوا محتوا

طی پیامی؛


رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی شهادت سرگرد پاسدار محمود شمس الدینی سرباز ایثارگر خط مقدم جبهه سلامت استان یزد را تسلیت گفت.

به گزارش یزدامروز؛ سردارسرتیپ پاسدارغلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی شهادت سرگرد پاسدار محمود شمس الدینی سرباز ایثارگر خط مقدم جبهه سلامت استان یزد را به خانواده آن شهید والامقام تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کُلُّ نَفْسٍ ذائِقَةُ الْمَوْتِ ثُمَّ إِلَیْنا تُرْجَعُونَ

خانواده محترم و معزز سرگرد پاسدار شهید محمود شمس الدینی

سرباز ایثارگر خط مقدم جبهه سلامت استان یزد

«سلام‌علیکم‌بما‌صبرتم»

تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی مزین به نام ایثارگران و جهادگرانیست که در راستای اعتلای آرمان های والای اسلام، همواره با روحیه جهادی و انگیزه الهی و حضور بی منت در میادین و عرصه‌های خدمت به محرومین هرگز آسودگی و آسایش را بر نمی‌تابند.

خبر شهادت همکار عزیزمان برادر محمود شمس الدینی  که بی ادعا، خالصانه و عاشقانه در خط مقدم جبهه سلامت و برای خدمت رسانی به بیماران کرونایی بیمارستان شهید صدوقی شهر یزد حضور یافته بودند، موجب تاثر و تألم خاطر بنده گردید.

واژگان زمینی توان تسکین آلام روحانی شما در این ماتم را ندارند لکن امیدوارم مراتب تسلیت و تعزیت اینجانب را در مصیبت وارده پذیرا و در غم خویش شریک بدانید.

 علو درجات معنوی و روحانی برای آن عزیزان سفر کرده و بقای عمر توأم با صحت و سلامتی برای شما و بازماندگان شریف از محضر خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین

 


آخرین اخبار آخرین اخبار