پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

برسد به دست مهندس شرافت؛

رئیس سازمان میراث فرهنگی یزد و سوال های بی جواب


حال که مهندس شرافت از سفر یک ماهه خود بازگشته اند شاید بتوانند برخی سوالات را پاسخ دهند.

یزدامروز؛ هفته گذشته جک استراو وزیر منفور انگلیس که نه تنها در وضع تحریم ها علیه ملت ایران نقش داشته بلکه نقش مهمی نیز در لشکرکشی غرب به عراق و به خاک و خون کشیدن هزاران زن و مرد مسلمان داشت وارد ایران شد.

جک استراو که با یک تور گردشگری وارد ایران شده بود سفری هم به دارالعباده یزد داشت. از آنجا که تورهای گردشگری زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فعالیت می کنند خبرنگار یزد رسا قصد داشت مصاحبه ای با مهندس مهدی شرافت مدیر سازمان میراث فرهنگی یزد در این خصوص انجام دهد.

متاسفانه مسئولین دفتر وی با این بهانه که «مهندس سرشان شلوغ است چون یک ماهی در یزد حضور نداشته اند» مانع برقراری هر گونه تماسی با وی شدند. قصد داشتیم سوالات بسیاری از جناب مهندس شرافت بپرسیم که متاسفانه ظاهرا راه دسترسی مستقیم به ایشان وجود ندارد. لذا سوالات منتشر می شود تا خود مهندس در صورت صلاحدید پاسخ دهند:

 

آیا هر فردی می تواند در قالب تور گردشگری به ایران سفر کند؟ بعد از جاسوس اسرائیلی و وزیر انگلیسی نفر بعدی که به عنوان گردشگر وارد کشور می شود کیست؟
 


 

آیا هر شخصی از ایران می تواند در قالب تور گردشگری به انگلیس سفر کند؟
 


 

با توجه به حساسیت های موضوع در مورد سفر این شخصیت با نهادهای امنیتی و نظارتی هماهنگی شده بود؟ آیا استراو برای جلسه با شخصیت ها و مسئولین یزدی هیچ گونه محدودیتی داشت؟
 


 

آیا فردی که ریاست سازمان میراث فرهنگی را دارد در واقع از سوی مردم مسئولیتی بر عهده اش نهاده نشده است؟ آیا وی موظف به پاسخگویی در مورد چگونگی انجام مسئولیت های خود نیست؟ در صورتی که پاسخ شما مثبت است بفرمائید چرا مسئولین دفتر شما از این واقعیت بدیهی بی اطلاعند.
 


 

جناب مهندس، گفتند یک ماهی تشریف نداشتید و کارها انباشته شده لذا سرتان شلوغ است. آیا تمامی کارکنان میراث می توانند یک ماه مرخصی بگیرند؟!
 


آخرین اخبار آخرین اخبار