پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

وزیر دفاع اسبق لبنان:

رژیم صهیونیستی کل کشورهای منطقه را تهدید می‌کند


وزیر دفاع اسبق لبنان تاکید کرد که رژیم صهیونیستی از گذشته دشمن ما بوده است و خطر این رژیم کل منطقه را تهدید می‌کند.

به گزارش یزد امــــروز،"عبدالرحیم مراد" وزیر دفاع اسبق لبنان  در خصوص تحرکات اخیر رژیم صهیونیستی علیه سوریه و پیشروی گروه‌های تروریستی در برخی نقاط این کشور تاکید کرد، رژیم صهیونیستی از گذشته دشمن ما بوده و تا ابد نیز دشمن باقی خواهد ماند.


وی افزود: طبیعی است که این رژیم دست به اقداماتی علیه ما بزند، مسئله اصلی این است که کشورهای عربی باید علیه این رژیم و اقداماتش موضع‌گیری مشخصی داشته باشند.


وزیر دفاع اسبق لبنان رژیم صهیونیستی را خطری برای همه کشورهای منطقه دانست و گفت: ما باید این مسئله را در اولویت قرار دهیم زیرا خطر رژیم صهیونیستی تنها در سوریه نیست بلکه تمامی کشورهای منطقه را تهدید می‌کند.


عبدالرحیم مراد گفت: متأسفانه باید بگوییم این رژیم‌های عرب هستند که رژیم صهیونیستی را تشویق به انجام این‌گونه اقدامات می‌کنند.اقدامات رژیم صهیونیستی در داخل خاک سوریه به این معنی نیست که سوریه از مواضع ضد صهیونیستی خود عقب‌نشینی خواهد کرد.


وی در پایان تأکید کرد که تحرکات میدانی اخیر در سوریه با روند حوادث جاری در منطقه به ویژه عراق و یمن در ارتباط است و کسانی که از تروریست‌ها در منطقه حمایت می‌کنند از تروریست‌های سوریه نیز پشتیبانی می‌کنند.

منبع:تسنیمآخرین اخبار آخرین اخبار