پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سکوت دو ساله مسئولان کی شکسته می شود؟

ریل‌گذاری دانشگاه یزد برای «جریان فتنه و افراط گر اصلاحات»، در گذر سکوت مسئولان!


بعد از همایش ها و سخنرانی های پرحاشیه منحرفان و معاندان در دانشگاه یزد این بار تئوریسین فتنه 88 در این دانشگاه سخنرانی می کند.

یزدامروز به نقل از یزد ندا، «سید محمد رضوی،محمدرضا عارف، آذر منصوری، سید صادق خرازی، محمدتقی فاضل میبدی و محمدصادق زیباکلام» سخنرانان مراسم‌ها و مهمانان همایش‌های دانشگاه یزد در دوران ریاست اولیا بوده‌اند.

هرکدام از افراد یادشده و افراد دیگری که تعدادشان نیز زیاد است در راستای مشی یک‌جانبه و انحرافی مسئولین دانشگاه یزد گویا در تطهیر فتنه گران 88 به این دانشگاه دعوت‌شده‌اند! که حضور هرکدام با حاشیه‌های پررنگی نیز همراه بوده است.

*در سخنرانی «محمدتقی فاضل میبدی» شیپور چی فتنه 88، یکی از اعضای تشکل توسعه و اعتدال دانشگاه یزد با حمله به‌نظام اسلامی و حجاب بانوان، چادر را نماد عقب‌ماندگی دانسته و آن را پالان الاغ! یکی دانست که موجب اعتراض برخی از بانوان حاضر در این سخنرانی شد.

* مناظره استاد حاشیه یعنی «صادق زیباکلام» با حریف اصولگرایش نیز خالی از حاشیه‌های حمایت از فتنه گران اسرائیل و آمریکا نبود و حتی یکی از دانشجویان که در اعتراض به این سخنان زیباکلام فریاد مرگ بر اسراییل سر داد که بلافاصله توسط مأموران امنیتی دانشگاه یزد مورد ضرب و شتم قرار گرفت!

*معصومه ابتکار نیز که فقط محیط‌ زیست در رنگ روسری‌های سبزاش خلاصه‌شده بحثی جز سیاست و حمایت از سران فتنه 88 برای ارائه نداشت.

* و ...

این‌ها نمونه‌هایی بود از افاضات و حاشیه‌های سخنرانان مراسم‌های یک‌نهاد انقلابی، سیاسی و علمی که به جولانگاه منحرفان و معاندان تبدیل‌شده است و از طرفی سخنرانی‌های افراد انقلابی مانند سعید جلیلی نیز بسیار کمرنگ جلوه داده می شود و به گفته آگاهان و دلسوزان برای رد گم کنی است!

در ادامه زدودن قبح فتنه و فتنه گران و نشان دادن چهره موجهی از معاندین نظام این بار «عبدالواحد موسوی لاری» از سرکردگان فتنه 78 و 88 دوشنبه 30 آذرماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه یزد سخنرانی می‌کند.

در همین راستا برخی از منابع موثق از نقش تشکل هدایت‌ شده توسعه و اعتدال در دعوت از تئوریسین فتنه برای سخنرانی در یزد خبر داده‌اند.

سخنرانی این عنصر معاند در دانشگاه یزد در حالی است که دانشگاه یزد در 2 سال گذشته در دعوت از عناصر فتنه‌گر سابقه درخشانی داشته و به تریبونی برای تبرئه فتنه گران بدل شده است و بسیاری از حامیان فتنه از این فرصت تاریخی که دانشگاه یزد در اختیار آن‌ها گذاشته است به‌خوبی بهره برده‌اند و به فتنه‌انگیزی‌های خود ادامه داده‌اند.


حال باید دید مسئولین نظارت بر تحولات سیاسی تا چه زمانی در برابر جولان فتنه گران در دانشگاه یزد سکوت می‌کنند؟!


انتهای یپام/س*


آخرین اخبار آخرین اخبار