پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در زارچ:

زارچ در توسعه رشته هاي ورزشي از ظرفيت بالايي برخوردار است


بخشدار زارچ در مراسم تكريم و معارفه رئيس اداره ورزش و جوانان اين بخش گفت: بخش زارچ ظرفيت بالايي را براي توسعه رش ته هاي ورزشي دارد.

به گزارش یزد امــــــــروز به نقل از روابط عمومي فرمانداري يزد، مراسم تكريم و معارفه رئيس اداره ورزش و جوانان بخش زارچ با حضور بخشدار زارچ، معاون توسعه ورزش اداره كل ورزش و جوانان استان و مسئولين هيأت هاي ورزشي برگزار شد.

امير صادقي مقدم  در اين جلسه با بيان اينكه توسعه ورزش يكی از راهكارهاي افزايش نشاط، سلامتي و پويايي جامعه است اظهار داشت: باید با یک برنامه ریزی منسجم، تلاش و همدلی مسئولين ذيربط، ورزش را در بین افراد جامعه به ويژه نوجوانان و جوانان نهادينه سازيم.
بخشدار زارچ با اشاره به به پتانسیل مناسب بخش زارچ براي توسعه رشته هاي ورزشي افزود: با توجه به سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده و تعامل و هماهنگی مسئولین شهرستان، بخش زارچ فرصت بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر در ورزش شهرستان و استان را دارد.
وي اضافه كرد: کمبودهایی وجود دارد، که امیدواریم با تخصیص اعتبارات و حمایت مسئولین و خیرین مسائل و مشکلات بخش زارچ نیز مرتفع شود.
" صادقي مقدم " در پايان خاطرنشان ساخت: قطعاً با توسعه زیرساخت ها و برنامه ریزی خوب شاهد گسترش بیش از پیش رشته های مختلف ورزشی در این بخش و افتخارآفرینی جوانان زارچی در میادین مختلف خواهیم بود.
در اين مراسم، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد نیز گفت: بخش زارچ پتانسیل و ظرفیت بالایی دارد که می توان با برنامه ریزی و تلاش در گسترش ورزش در این بخش گام برداشت.
" کارگر " افزود: عرصه ورزش در کشور اسلامی ما عرصه جوانمردی،اخلاق و انصاف است، ورزش به عنوان یک پدیده ی مفرح و پرنشاط می تواند از بسیاری معضلات و آسیبهای فرهنگی و اجتماعی جلوگیری کند.
وی اظهار داشت: تامین سلامتی و نشاط جامعه در گرو گسترش ورزش در بین آحاد مردم و جوانان است و این وظیفه ماست تا در تحقق این امر تلاش کنیم.
در پايان اين مراسم "حسن آتش افروز" به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان بخش زارچ معرفی و از زحمات "مهدی متوسل زاده" رئیس پیشین این اداره تجلیل به عمل آمد.


آخرین اخبار آخرین اخبار