پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

عضو هیئت رئیسه شورای شهر یزد خواستار شد

زمانبندی پروژه ساماندهی میدان امیرچخماق اعلام شود


عضو هیئت رئیسه شورای شهر یزد با اشاره به اهمیت وجود تردد در میدان امیرچخماق، گفت: زمانبندی پروژه ساماندهی میدان امیرچخماق اعلام شود.

به گزارش یزدامروز، سیدمحمدرضا مدرسی شامگاه شنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهر یزد اظهار داشت: زیبایی بافت تاریخی یزد در جهان زبانزد است و یزد به یک شهر جهانی تبدیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: الان در کشورهای حاشیه خلیج فارس اقدام به ساخت بافتی مصنوعی شبیه به بافت تاریخی یزد انجام شده است ولی برای استفاده نیست و تنها برای حضور گردشگر و گرفتن عکس یادگاری است.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر یزد با تاکید بر اینکه زیبایی بافت تاریخی یزد به این است که زنده و پویا باشد، عنوان کرد: علاوه بر اینکه این بافت می‌تواند از زیبایی خاصی برخوردار باشد، در صورتی که به آن توجه صورت نگیرد، مشکلات زیادی از جمله آسیب‌های اجتماعی ایجاد می‌شود.

وی به پروژه میدان امیرچخماق اشاره کرد و ادامه داد: کف‌سازی و مرمت خیابان‌های اطراف میدان امیرچخماق هنوز مشخص نیست که تا کی انجام می‌شود و مردم در بلاتکلیفی هستند.

وی تصریح کرد: معاون عمرانی استاندار در نشستی که در شورا برگزار شد، تاکید کرد که هیچ اقدامی مبنی بر بستن این مسیر نداریم ولی روز بعد از این صحبت‌ها، سنگ جدول گذاشتند و مسیر بسته شد.

مدرسی با انتقاد از طولانی شدن روند اجرای این پروژه، عنوان کرد: باید یک زمان مشخصی برای پایان این پروژه به مردم اعلام شود و مطابق با آن، کار را اجرا کنیم.

انتهای پیام/ح

یزدرسا/


آخرین اخبار آخرین اخبار