پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فردا؛

زمان آغازطرح تحول سلامت دهان در کشور+جزئیات


دبیر شورای سلامت دهان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آغاز طرح تحول سلامت دهان در کشور خبر داد.

به گزارش یزد امــــروز به نقل از تسنیم، سعید عسگری ضمن بیان این خبر اظهار داشت: برنامه ریزی‌هایی برای پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان در کشور در نظر گرفته شده است که قرار است از امسال اجرایی شود.

 


وی گفت: این برنامه‌ها به دو صورت درون بخشی با امکانات و توانمندی‌های وزارت بهداشت و نیز به صورت میان بخشی با مشارکت‌های بین بخشی و همکاری‌های وزارت آموزش و پرورش در مدارس ابتدایی سراسر کشور اجرا خواهد شد.

 


دبیر شورای سلامت دهان وزارت بهداشت، همکاری و همراهی بیمه‌های پایه و سلامت در اجرای این برنامه‌ها را بسیار موثر عنوان کرد و افزود: در کنار این برنامه‌ها، به موضوع ارائه خدمات درمانی دندانپزشکی به مردم نیز توجه ویژه‌ای خواهد شد.

 


به گزارش وزارت بهداشت، مراسم اعلام آغاز طرح تحول سلامت دهان در کشور با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونان، مدیران و مشاوران این وزارتخانه، اعضای کمیسون بهداشت و درمان مجلس، روسا و اعضای هیات مدیره انجمن‌های علمی دندانپزشکی، اساتید و پیشکسوتان حوزه دندانپزشکی، روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و روسای دانشکده‌های دندانپزشکی سراسر کشور، مسئولان دفاتر سلامت دهان دانشگاه‌های علوم پزشکی، روسای سازمان‌های بیمه ای کشور و نیز مسئولین ارشد وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش و پرورش فردا صبح در ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود.


آخرین اخبار آخرین اخبار