پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

امام جمعه موقت یزد:

زمزمه‌کنندگان نظارت بر رهبری ابتدا بر اولاد خود نظارت کنند!


امام جمعه موقت یزد با بیان اینکه برخی در این زمان زمزمه های نظارت بر رهبری را مطرح می‌کنند، گفت: برخی که دم از نظارت بر رهبری می زنند ابتدا بر اولاد خود نظارت کنند و چرا آنها زمانی که ناموسشان در فتنه 88 علیه نظام اسلامی شعار می‌داد ساکت بودند و نظارت نداشتند؟!

به گزارش یزدامروز، حجت الاسلام والمسلمین سید جواد آیت اللهی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته یزد با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و یاد و خاطره شهدای انقلاب و امام(ره) گفت: 12 بهمن سالروز ورود امام(ره) به کشور است و نعمت رهبری امام(ره) یکی از بزرگ‌ترین نعم‍ت‌های خداوند در این عصر برای ما بود.

وی با بیان اینکه نعمت ولایت اهل بیت(ع) بالاترین نعمتی است که خداوند به ما داده است، ادامه داد: در زمان غیبت امام زمان(عج) شعبه‌ای از این ولایت به فقها داده شده است و مجاری احکام دین و همه امور ها از جمله اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و همه اموری که جامعه اسلامی به آن احتیاج دارد دست علما و فقها است.

امام جمعه موقت یزد با اشاره به این حدیث از امام زمان(عج) که «فقها حجت من بر شماو من حجت خدا بر شما هستم» افزود: ایشان در زمان غیبت(عج) راه را نشان دادند و شاخص و ملاک را ولایت فقیه معرفی کردند که بعد از رحلت امام(ره) این ولایت بر عهده فقیه و عادل و عالم و مدیر و مدبر مقام معظم رهبری گذاشته شده است.

وی تأکید کرد: هر شخصیت با هر پست و مقامی و در هر جناح و گروهی که هست چنان چه در خط ولایت فقیه باشد مورد احترام ملت ایران است و چنانچه شخصیتی با هر منسبی در هر جناح و گروهی و با هر سابقه ای در خط ولایت فقیه نباشد ملت ایران برای او هیچ ارزشی قائل نیست.

حجت الاسلام و المسلمین آیت اللهی خاطر نشان کرد: امت اسلامی تابع ولایت فقیه بوده و هستند و هر چه باشکوه تر از گذشته، در انتخابات پیش رو شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه برخی در این زمان زمزمه های نظارت بر رهبری را مطرح می‌کنند، گفت: اینکه تنها 14 معصوم(ع) هستند که قابل نقد نیستند بحثی در آن نیست و اما چه کسی می خواهد بر رهبر نظارت کند؟!

امام جمعه موقت یزد تصریح کرد: برخی که دم از نظارت بر رهبری می زنند ابتدا بر اولاد خود نظارت کنند و چرا زمانی که ناموسشان در فتنه 88 علیه نظام اسلامی شعار می داد ساکت بودند و نظارت نداشتند؟!

وی تأکید کرد:  ما ملت ایران با صلابت این را اعلام می کنیم که اگر کسی بخواهد عبا از دوش مقام معظم رهبری بردارد چنان طوفانی بر پا خواهیم کرد که تمام دشمنان اسلام و نظام در آن نیست و نابود شوند.


آخرین اخبار آخرین اخبار