پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


زمینه توسعه مدارس صدرا در یزد فراهم شود


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان این مطلب که ۹۰۰ نفر در آزمون ورودی مدارس صدرا در یزد شرکت کردند، گفت: زمینه توسعه مدارس صدرا در یزد فراهم شود.

به گزارش یزد امــــروز، حجت‌الاسلام سیدمحمد‌شریف حسینی‌کوهستانی عصر امروز در نشست کمیته پشتیبانی مدارس صدرای استان، اظهار داشت: حمایت‌ها و راهنمایی‌های آموزش و پرورش استان در موفقیت مدارس صدرا بسیار موثر بوده است.


وی با اشاره به برگزاری آزمون وردی امسال مدارس صدرای استان گفت: علی‌رغم تبلیغات محدود استقبال بسیار خوبی از این مدارس شد و بیش از 958 نفر برای حضور در آزمون این مدارس ثبت‌نام کردند.


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه از این تعداد 495 نفر دختر و 463 نفر پسر بوده‌اند، اظهار داشت: در مجموع 900 نفر شامل 481 دختر و 429 پسر در آزمون شرکت کردند.


وی افزود: از این تعداد و پس از انجام مصاحبه 208 نفر شامل 104دانش‌آموز پسر و 104 دانش‌آموز دختر برای سال تحصیلی جدید در این مدارس پذیرفته شده‌اند.


حسینی‌کوهستانی با اشاره به حضور خانواده‌ها در در محل برگزاری آزمون ورودی مدارس صدرا گفت: این حضور و دغدغه والدین بسیار جالب توجه بود که این امر مسئولیت ما را بیشتر می‌کند چرا که خانواده‌ها به ما اعتماد کرده و اگر ما درست پاسخ ندهیم مسئول هستیم.


مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد ادامه داد: علاقه و انگیزه خانواده‌ها در جهت سوق دادن فرزندانشان به سمتی که در آنجا معارف و آموزه‌های دینی پررنگ‌تر است، افزایش یافته است.


حسینی‌کوهستانی گفت: از آموزش و پرورش استان انتظار داریم تا آنجا که در سطح استان امکان دارد نسبت به گسترش و رشد این مدارس ما را حمایت کند.

 

منبع:تسنیم


آخرین اخبار آخرین اخبار