پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون جدید صدای مرکز یزد در جمع اصحاب رسانه خبر داد

ساختارهای جدید رادیویی از اوایل شهریور ماه اجرایی می شود/استقبال بالای مردم استان از رادیو یزد


معاون جدید صدای مرکز یزد در جمع اصحاب رسانه با اعلام این مطلب که ساختارهای جدید رادیویی از اوایل شهریور ماه به صورت کامل اجرایی می‌شود اظهارداشت: با توجه به کاهش سطح تولید در مراکز استان ها سعی کردیم فرصت تولید را کاهش نداده و در کنار آن از فرصت تکرار برنامه‌های فاخر گذشته و استفاده از موسیقی در برنامه‌ها در جهت بالا بردن جذابیت برنامه‌های رادیو بهره ببریم.

به گزارش خبرنگار یزد امـــــــروز؛ معاون جدید صدای مرکز یزد در جمع اصحاب رسانه استان گفت: در بین اهالی رسانه مخاطب سینما و تئاتر را اسیر کامل،مخاطب تلویزیون را نسبتاً اسیر و مخاطب رادیو را آزاد می دانند چرا که مخاطب می تواند در هر لحظه با رادیو باشد و یا از آن جدا شود و این برای رادیو هم فرصت و هم تهدید به حساب می آید.

داوودسیروس اضافه کرد: در حال حاضر به دلیل برخی مشکلات تنها قادر به اجرای  50 درصد ساختارهای رادیویی هستیم و قصد داریم رویکرد رادیو یزد به سمت ساختارهای جدید را تقویت کنیم.

سیروس با اعلام این مطلب که ساختارهای جدید رادیویی از اوایل شهریور ماه  به صورت کامل اجرایی می‌شود اظهارداشت: با توجه به کاهش سطح تولید در مراکز استان ها سعی کردیم فرصت تولید را کاهش نداده  و در کنار آن از فرصت تکرار برنامه‌های فاخر گذشته و استفاده از موسیقی در برنامه‌ها در جهت بالا بردن جذابیت برنامه‌های رادیو بهره ببریم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر روال نظرسنجی درصدا وسیما گفت: نظرسنجی به صورت فصلی و تحت نظارت صداوسیما و با همکاری دانشگاه‌ها در سیمای مراکز استان‌ها صورت می گیرد.

معاون جدید صدای مرکز یزد از استقبال 30درصدی مردم استان از برنامه های رادیو یزد خبر داد و گفت: البته این نرخ برای برنامه هایی نظیر «پنج دری» تا 65درصد هم می رسد و به طور کلی نسبت به برنامه شبکه های سراسری نظیر رادیو پیام و رادیو جوان که به ترتیب 12و 8 درصد مخاطب دارند  در جایگاه بالاتری قرار داریم و این نشان از تمایل مردم استان به رادیو محلی است.

سیروس لهجه و فرهنگ غنی یزدی را یک فرصت‌ ارزشمند دانست و گفت: استفاده از لهجه زیبای یزدی و تدارک برنامه هایی متناسب با ایام شادی و اندوه اهل بیت(ع) در دستور کار این معاونت قرار دارد.

معاون صدای مرکز یزد در پایان از تهیه و پخش ویژه برنامه ای برای ایام محرم خبر داد و گفت: ظرفیت و توانایی بالایی برای افزایش کنداکتور رادیو داریم به شرط آن از این معاونت حمایت شود.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار