پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


ستاره معترض استقلال در آستانه جدایی؛ دو پیشنهاد از سرخ ها و قطر


شماره 7 آبی‌ها تصمیم دارد اگر اوضاع تا نیم‌فصل به همین منوال پیش برود، زمینه جدایی‌اش را فراهم کند تا حضورش در استقلال تنها یک نیم‌فصل دوام بیاورد.

به گزارش یزدامروز، شروع بختیار رحمانی با استقلال در لیگ برتر چندان خوب نبود تا جایی که بعد از چهار هفته ابتدایی و نتایج ناامید کننده تیم زمینه برای نیمکت نشینی وی فراهم شد، اتفاقی که اصلا به مذاق این بازیکن خوش نیامد و با وجود سکوتی که او در آن مقطع در پیش گرفت شایعاتی شنیده شد مبنی بر اینکه بختیار از تصمیم منصوریان به شدت گله‌مند و ناراحت است.

تعویض در نیمه دوم بازی با سیاه‌‌جامگان و قهر از حضور روی نیمکت و رفتن به رختکن حاشیه‌های زیادی را طی این چند روز اخیر برای استقلال به وجود آورده.

گرچه منصوریان و مسئولان استقلال بلافاصله وارد عمل شده و این حاشیه را جمع کردند اما در پشت پرده هر دو طرف از یکدیگر به خاطر این موضوع به شدت گله‌مند بودند تا ورق جدیدی از دوران حضور کوتاه این بازیکن در اردوی تیم پرطرفدار پایتخت پر شود.

گفته می‌شود بختیار تصمیم دارد اگر اوضاع تا نیم فصل به همین منوال پیش برود زمینه جدایی‌اش را فراهم کند تا حضورش در استقلال تنها یک نیم فصل دوام بیاورد.

حتی در این راه او گزینه‌هایی نیز مد نظر قرار داده که مهم‌ترین گزینه بازگشت به فولاد در اهواز است. جایی که نعیم سعداوی سرمربی خوزستانی‌ها بارها ابراز تمایل خود برای دراختیار داشتن کاپیتان سابق را بروز داده و در این راه مذاکرات غیر مستقیمی نیز با رحمانی داشته است.

علاوه بر فولاد مدیرنامه‌های بختیار باب مذاکره با یک باشگاه قطری را از مدت‌ها قبل باز کرده تا در صورت ناکامی این بازیکن در استقلال او را به جمع لژیونرهای قطری ترانسفر کند.

با تمام این اخباری که اطراف خرید پرحاشیه استقلال به گوش می‌رسد می‌توان اینگونه برداشت کرد که آینده بختیار در جمع استقلالی‌ها چندان روشن نیست چون حالا او تنها دو راه پیش رو دارد؛ یا اینکه با همین وضعیت بگذارد و برود که فعلا شایعات حکایت از این راه دارد گرچه می‌توان حدس زد واکنش استقلالی‌ها به آن تنها تکذیب جدایی بختیار و اعتماد دوباره به او خواهد بود.

راه دوم این است که ستاره 7 پوش استقلال بماند و با جنگیدن بیشتر صاحب جایگاهی ثابت در ترکیب این تیم پرطرفدار پایتخت شده و شانس خود برای رسیدن به جام جهانی 2018 را بیشتر کند.
ایران ورزشی


آخرین اخبار آخرین اخبار