پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

آیت الله ناصری:


آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی گفت: سخنان ارزشمند و تفضیلی رهبر معظم انقلاب افق جدیدی را در عرصه حمایت از فلسطین پیش روی ملت ما و مردم جهان روشن ساخت.

آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در گفتگو با خبرنگار یزدامروز، ضمن گرمی داشت روز جهانی قدس گفت: اگرچه امروز به‌واسطه شرایط خاص بیماری کرونا راهپیمایی بزرگ ملت ایران در حمایت و ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار نسبت به مستکبرین و دولت‌های غربی که باعث ایجاد این غده سرطانی شدند برگزار نشد اما سخنان ارزشمند و تفضیلی رهبر معظم انقلاب افق جدیدی را در این عرصه پیش روی ملت ما و مردم جهان روشن ساخت.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد افزود: رهبر معظم انقلاب در صحبت‌های ارزشمند، توجیهی و تفضیلی خود به بیان دلایل و ایرادات دولت‌های اسلامی، خیانت‌های کشورهای غربی و کشورهای وابسته نسبت به مردم مظلوم دنیا و فلسطین پرداختند و نسبت به ددمنشی‌های این کشورها و کشتار مسلمانان در فلسطین، یمن، سوریه، عراق و... تذکر دادند.

بیان ضرورت ایجاد دموکراسی در سرزمین‌های اشغالی از سوی رهبر معظم انقلاب

آیت‌الله ناصری با اشاره به پیشنهاد حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر ضرورت ایجاد دموکراسی در سرزمین‌های اشغالی اظهار داشت: معظم له در این پیشنهاد که طرحی جامع محسوب می‌شود دموکراسی واقعی را خواستار شدند که در آن سرنوشت فلسطین به دست خود آنان رقم بخورد و حکومتی مردمی بارأی صاحبان اصلی سرزمین‌های فلسطین تشکیل و بساط حکومت غاصب صهیونیستی برچیده شود.

وی تصریح کرد: همان‌گونه که ایشان فرمودند باید مردم فلسطین در سایه برخورداری از حقوق یکسان انسانی و در آرامش و آسایش زندگی کنند و این طرح عدالت محور، به‌قدری دقیق و ارزشمند است که هیچ مجمع و کشوری نمی‌تواند دست رد به سینه آن بزند.

امام‌جمعه یزد، دفاع از حزب‌الله، جبهه مقاومت و سردار رشید اسلام سپهبد شهید سلیمانی را از دیگر محورهای سخنان رهبری انقلاب دانست و اظهار داشت: سردار سلیمانی کسی بود که مایه افتخار ملت‌های آزاده دنیا و محور مقاومت بوده و زانو زدن اسرائیلی‌ها در برابر محور مقاومت نتیجه رشادت‌های این سردار عزیز بود.

وظیفه رسانه ها در تبیین و تشریح سخنان امروز رهبر فرزانه انقلاب برای جهانیان

 ناصری یزد در پایان تأکید کرد: سخنان رهبر معظم انقلاب واقعیت مسئله فلسطین و زوایای پنهان آن را برای مردم دنیا به‌خوبی روشن و ترفندهای فریبنده حامیان رژیم غاصب صهیونیستی را نیز برملا ساختند بنابراین اهالی رسانه باید با تمام توان در انتشار، تبیین و تشریح این سخنان و رساندن آن به گوش جهانیان در رسانه‌های مختلف و به‌ویژه فضای مجازی تلاش کنند تا ملت‌های دنیا با ایده و موضع انقلاب اسلامی در خصوص مسئله فلسطین و مقاومت در برابر زورگویان عالم بیش‌ازپیش آشنا شوند.

انتهای پیام/ح






آخرین اخبار آخرین اخبار